Apple Mağazaları Yeniden Açılıyor

Apple Mağazaları yeniden açılıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Apple’ın süresiz olarak kapattığı mağazaları yeniden açılıyor. İşte Apple’ın mağazalarının yeniden açılacağı tarih. 

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs salgını sonrasında tüm dünyaya yayılmıştı. Ülkemizde de görülen koronavirüs salgını sonrasında Apple mağazalarını süresiz olarak kapatılmıştı. Koronavirüs tehdidi henüz geçmemiş olmasına rağmen teknoloji devi Apple mağazalarının yeniden açılacağı tarihi açıkladı. 

Apple tarafından yapılan açıklamada Çin dışında süresiz olarak kapatılan Apple Store’ların Nisan ayında açılabileceği bildirildi. Apple açıklamasında Apple Store’ların kademeli olarak tekrar açılacağını belirtti. 

Apple’ın bu kararı sonrasında koronavirüs salgınının en çok etkilediği bölgelerdeki mağazalarının yeniden açılması için aceleci davranmayacağı görülüyor. Apple Store’larının yeniden açılması risk seviyesine göre yapılacak. Apple ilk olarak belirli bölgelerde bulunan mağazalarını açacak. 

Koronavirüs salgının ortaya çıkmasının ardından Çin’de bulunan mağazalarını kapatan Apple daha sonrasında Çin mağazalarını yeniden açmıştı. Apple koronavirüs salgınının tüm dünyada yayılmasının ardından 27 Mart tarihinde kadar Çin dışındaki mağazalarını süresiz olarak kapattığını açıklamıştı. Apple bu hamlesinin ardından satışları çağrı merkezlerine ve online işlem merkezlerine yönlendirmişti. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol