Apple AirPower Mart’ta Satışa Çıkıyor

Apple'ın kablosuz şarj ünitesi AirPower için tarih verildi.

Apple, kablosuz şarj ünitesi AirPower’ı birkaç ay önce duyurmuş olmasına rağmen halen daha satışa çıkarmış değil. Ancak bugün AirPower’in ne zaman satışa sunulacağına dair yeni bir bilgiye ulaşmış bulunuyoruz.

Mac Otakara sitesine konuşan güvenilir kaynaklar, Apple’ın AirPower ismini verdiği kablosuz şarj aletini Mart ayı içerisinde satışa çıkaracağını iddia etti. The Apple Post‘ta da Mac Otakara’yı destekleyen bir haber yayınlandı ve bu haberde AirPower’in Mart’ta çıkacağı bilgisi teyit edildi. Bu haberin tek üzücü yanı, Mart’ın hangi gününde cihazın çıkacağına dair net bir tarih verilmiyor oluşu.

Tüm dünyada aynı anda satışa çıkacak

Haberlerde AirPower‘in ABD genelindeki BestBuy mağazalarında ve Apple’ın kendi mağazalarında satışa çıkacağı bilgisi verildi. Ancak tahminler, AirPower’ın ABD ile aynı zamanda dünyadaki tüm ülkelerde görücüye çıkacağı yönünde.

Uzun süren bekleyiş sona erdi

Bugüne dek Apple’ın ürünlerinde kablosuz şarj desteğinin bir türlü sunulmuyor oluşu, dev teknoloji şirketinin çokça eleştirilmesine sebep olmuştu. Neyse ki yeni tanıtılan iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Apple’ın kablosuz şarj desteğine sahip ilk akıllı telefonları arasına girdiler.

“AirPower’ın fiyatı 199 dolar olabilir” iddiası

iPhone, Apple Watch 3 ve AirPods kulaklık modellerinin üçünü aynı anda şarj etme yeteneğine sahip olan AirPower’ın ne kadarlık bir ücretle satılacağına dair bilgimiz yok. Ancak tahminler kablosuz şarj ünitesinin 199 $ ücretle satılacağı yönünde.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>