Apple AirPods Pro Lite Modelinin Üretimini Süresiz Olarak Erteledi

Uygun fiyatlı AirPods Pro Lite modelinden kötü haber geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Apple’ın üzerinde çalıştığı uygun fiyatlı kablosuz kulaklığı AirPods Pro Lite modelinin üretimi süresiz olarak ertelendi.

Geçtiğimiz aylarda yeni nesil kablosuz kulaklığı AirPods Pro modelini tanıtan Apple’ın bu kulaklığı çok sevilmiş olsa da pek çok kullanıcı tarafından çok pahalı bulunmuştu. Kullanıcılara daha uygun fiyata sahip yeni bir AirPods modeli sunmak isteyen Apple, AirPods Pro Lite modeli üzerinde çalışmaya başlamıştı. Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen kulaklık hakkında kötü bir haber geldi.

Apple’a yakın kaynaklar tarafından aktarılan bilgiler göre Apple’ın uygun fiyatlı AirPods Pro modeli üzerinde çalıştığı doğrulanmış olsa da modelin ikinci çeyrekte çıkmasının çok zor olduğu belirtildi. Apple’ın bu kararı almasının en büyük nedeni ise, koronavirüs salgını olduğu düşünülüyor. Aktif gürültü engelleme özelliği haricinde AirPods Pro modeli ile aynı özelliklere ve tasarıma sahip olacak olan modelin daha uygun fiyat etiketi ile satışa sunulması bekleniyor.

Apple AirPods Pro Siparişlerine Yetişemiyor

Kablosuz kulaklık pazarını domine eden Apple, AirPods Pro modeli ile pazarda büyük bir ivme kazanmış durumda. Koronavirüs nedeniyle Apple siparişleri yetiştirmekte zorlanıyor olsa da Apple’ın kablosuz kulaklık pazarındaki liderliğinin bir süre daha devam edeceği düşünülüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol