Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

Apex Legends’ın Yeni Keskin Nişancı Silahı Sentinel Hakkında Bazı İpuçları

Apex Legends'a yeni gelen Sentinel silahı hakkında bir kaç ipucu verdiğimiz bu yazımızda silahın nasıl kullanılması gerektiğini anlattık.

Apex Legends‘ın 4. sezonu olan Assimilation geldi. Oyunun geliştiricisi Respawn, Sniper cephane tiplerinin eklenmesi buz dağının sadece görünen ucu olduğu bir çok yeni değişiklik getirdi. Bununla birlikte Sentinel keskin nişancı silahı, en iyi şekilde yararlanmak için bazı planlamalar gerektiren tuhaf bir canavar adeta.

Apex Legends’ın yeni keskin nişancı silahının ilk ve en belirgin özelliği onu şarj etmek ve bunu PC’de varsayılan olarak B geçiş tuşu ile yapmak. Sentinel silahının her şarj edilmesi envanterinizden bir kalkan pili alır. Apex Legends oyuncuları, pillerin harita üzerinde çok fazla olmadığını biliyorlar ve bu yüzden biraz planlama yapmak gerekiyor.

Kalkan hasarının Apex Legends düşmanınıza vurduğunuz yerden bağımsız olarak aynı olduğunu unutmayın, bu yüzden kafadan vurmaya çalışmak anlamsızdır. Sentinel şarj etseniz de etmeseniz de 130 hasar vurur.

Enerji verildiğinde, Sentinel kalkanlara büyük hasar veren mermiler ateşliyor. Mermiler farklı bir görsel efekt kullanıyorlar ve benzersiz bir enerjili ateş sesi var, bu yüzden yakındaki tüm oyuncular Sentinel’in bu yüksek hasarlı mermileri ateşlediğini biliyor.

Yeni başlayanlar için başlangıç olarak çok iyi bir nokta’da olacak olan Sentinel’den maksimum verimi almak istiyorsanız haritada’ki pillere odaklanmalı ve pil şarj olayını iyi planlamanız gerekiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol