Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Apex Legends’ın Yeni Karakteri Reckoner Hakkında Bilinenler!

Veri madencileri Apex Legends'ın yeni karakterini keşfettiler.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Aldığı güncelleme ile oyunculara duo modunu sunan Apex Legends yeni gelişmeler almaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde internete sızdırılan bilgiler ile oyun içerisine yeni bir karakterin geleceği ve bu karakterin adının ne olacağı belli oldu.

blank

Yayınlandığı günden bu yana veri madencilerinin de radarına takılan Apex Legends 70 milyon oyuncu sayısını geride bıraktı. Aldığı yeni güncelleme ile oyuncularına duo modunu ve Atış Poligonu adlı alanı sunan yapım oyunculara kendilerini geliştirme fırsatı veriyor.

Geçtiğimiz günlerde internete sızan bilgiler ile Apex Legends’a gelecek olan yeni karakterin adının Reckoner olduğu ortaya çıkmıştı. Veri madencileri tarafından ortaya çıkarılan yeni karakter oyun içerisine ne zaman gelecek bilinmezken yakın bir tarihte gelmesi bekleniyor.

Veri madencilerinin ortaya çıkardığı bilgilere göre Reckoner karakteri için 4 efsanevi skin olacakmış. Tabii bu skinlerin isimleri şuan için bilinmiyor. Reckoner’in farklı yetenekleri de olacakmış. Bu yetenekler ile diğer karakterlerden ayrılacağı ifade edilen yeni karakter üç farklı yeteneği ile ön plana çıkacak.

Yeni karakterler ilgili resmi kanallardan herhangi bir açıklama gelmedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol