Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Apex Legends’ın Yeni Karakteri Blisk Ortaya Çıktı!

Apex Legends'dan yeni bir karakter sızıntısı daha geldi.

3 Eylül’de oyunculara Voidwalker etkinliğini sunan Apex Legends şu sıralar rekabet dolu maçlara ev sahipliği yaparken yeni bir karakter sızıntısı ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre yeni karakterin adı Blisk olarak belirlenmiş.

17 Eylül’e kadar devam edecek olan Voidwalker etkinliği ile Apex Legends oyuncuları eğlenceli zaman geçirmeye devam ederken oyuna dair yeni bir karakter sızıntısı bugün gündeme  düşen detaylar arasında yer aldı. Bugün Alchar’ın yapmış olduğu habere göre That1MiningGuy son videosunda Blisk adlı yeni bir Apex Legends karakterini ortaya çıkarmış. Titanfall’daki kökenini anlatan Blisk aynı zamanda birbirinden farklı pasif ve aktif özelliklere sahipmiş.

Sezon 3 ile birlikte karşımıza yeni karakterlerin ve teni içeriklerin çıkacağını biliyoruz. Respawn Entertainment yenilikler hakkında henüz bir duyuru yapmazken şu sıralar çeşitli sızıntılar da internette dolaşıyor. Ay başında yeni bir karakterin Jericho adında karşımıza çıkacağı tahmin edilirken bugün ise yeni karakterin adının Blisk olduğu ortaya çıktı.

Blisk 3 farklı karakteristik özellik ile oyuncuların karşısına çıkacakmış. Kendine has bir agrasif oyun stiline sahip olan Blisk bıçak fırlatarak rakiplerine 20 hasar verecekmiş.

Yeni karakter  henüz onaylanmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol