Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

Apex Legends’ın Yeni Fragmanı Wraith’ın Bazı Özelliklerini Ortaya Koyuyor!

Apex Legends yeni etkinliğini oyunculara sundu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Günümüzün en çok oynanan oyunlarından birisi olarak Apex Legends dün yeni etkinliği olan Voidwalker’ı oyuncularına sundu. Şuan tüm platformlarda oynanabilir olan yeni etkinlik yeni karakter olan Wraith hakkında da bazı bilgiler veriyor.

3 Eylül – 17 Eylül tarihleri arasında oynanabilecek olan Voidwalker etkinliği dün itibari ile kapılarını oyunculara açtı. Sınırlı süreli mod olarak oyuncuların karşısına çıkan bu etkinlikte yine heyecan dolu anlar ve bol içerikler bizleri bekliyor olacak. Yeni içeriklere de erişebilecek olan oyuncular beraberinde Wraith karakteri hakkında da daha fazla içeriğe erişebileceklekmiş.

PC Gamer’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz yeni videoda Voidwalker etkinliği ve Wraith karakterine yönelik bazı ipuçları veriliyor. Hikâye tarzında bir video ile gösterilen Wraith karakteri oyuna yeni bir soluk getirecek gibi görünürken yeni görüntüler de yer alan ipuçları da oyuncuları heyecanlandıracak nitelikler taşıyor.

Yeni etkinlikte oyunculara rekabetçi bir yapı sunulurken savaşların daha da sürükleyici bir hal alacağı ifade ediliyor. Etkinlik süresince bazı silahlar devre dışı bırakılırken bazı içeriklerin hız oranlarında düşüşe gidildi.

Yeni videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol