Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Apex Legends’ın Twitch’te İzlenme Oranı Yüzde 75 Azaldı!

Apex Legends, Twitch üzerinde kan kaybediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

50 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan ve kitlesini her geçen gün artırmaya devam eden Apex Legends şu sıralar Twitch ile gündeme geliyor. Twitch’te oyuncular tarafından ilgisizleşen yapım, izlenme oranında yüzde 75 düşüş yaşamış.

blank

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için 4 Şubat’ta ücretsiz olarak lansmana çıkan Apex Legends günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Yakında yeni bir güncelleme ile oyun içerisinde bazı dengelemeler alacak olan yapım, şu sıralar kan kaybediyor gibi görünüyor. Yayınlanması ile kısa sürede milyonlara ulaşan oyun PC Games N’in haberine göre ilgi kaybediyormuş.

Yapılan haberde geçtiğimiz hafta oyun hakkında çok sayıda rapor yayınlandığından da söz ediliyor. Yayınlanan raporlarda oyunun Twitch izleyici sayısında yüzde 75 gibi bir düşüş olduğu göze çarpıyormuş. Ayrıca ünlü YouTuber Dr DisRespect gibi bazı kişiler Apex Legends’ın H1Z1 gibi sonradan popülaritesini kaybedeceğinden söz etmiş.

Twitch üzerinde 7 günde 40 milyon saat kayıt yapıldığı ifade edilirken son bir kaç hafta da bu oranın yüzde 75 civarında düşüş yaşadığı belirtiliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol