Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Apex Legends’ın Switch’e Geleceği Yönünde Herhangi Bir Bilgi Yok!

Apex Legends mobil platforma bu yıl çıkacak. Switch için çıkacak mı henüz bilinmiyor.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve tüm platformlarda ücretsiz olarak oynanan Apex Legends yakında mobil platformda da oyuncuların karşısına çıkacak. Şuanda aktif olarak 25 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan yapım, 2019 yılı içerisinde Android ve İOS platformunda da ücretsiz olarak yerini alacak. Yapım Switch platformuna gelecek mi henüz bilinmiyor.

Ücretsiz bir battle royale oyunu olarak 4 Şubat’ta lansmana çıkan yapım dünyanın dört bir tarafında 25 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir duyuru ile mobil platform içinde geliştirilmeye başlandığı bilgisi verilen Apex Legends muhtemelen Nintendo Switch platformuna da gelecek. PUBG ve Fortnite’ın rakibi olarak şu sıralar adından söz ettiren yapım, Fortnite’ın Switch platformundaki başarısını da göz önünde bulundurarak bu alana talip olabilir.

GamingBolt’un yapmış olduğu habere göz atacak olursak, Apex Legends’ın baş yapımcısı olan Drew McCoy, Eurogamer’a bazı açıklamalarda bulunmuş. Oyunun Android, İOS ve Switch platformuna gelip gelmeyeceği konusunda soruları yanıtlayan Drew McCoy, şuanda planların hayata geçirilmesi için herhangi bir bilginin yer almadığını belirtmiş. Ancak oyunun mobil platformu geliştirilmeye başlanmış ve Switch platformu için herhangi bir gelişme yokmuş.

Fortnite ve PUBG’nin mobil başarısından da pay sahibi olmak isteyen yeni hayatta kalma oyunu çapraz olarak mobil platforma çıkacak. Oyunun mobil platform için ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol