Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

Apex Legends’ın Sonraki Rework Alacak Karakterleri Octane Ve Lifeline Olabilir

Apex Legends'ın karakteri Mirage'ın rework'ü tamamlanmış.

Apex Legends‘ın geliştiricisi olan Respawn Entertainment hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda Mirage karakterinin bir rework alacağını ve oyuna daha fazla içerik ekleneceğini belirtmişti. Son gelen bilgilere göre Mirage karakterinin Rework’ü tamamlandığı ve harika bir yetenek seti oluşturulduğu bildirildi.

Mirage’ın Rework’ünün tamamlanmasının ardından internet ortamında bir çok söylenti yayılmaya başlandı bile. Bu söylentilere göre Mirage’ın ardından rework alacak olan diğer karakterler ise Octane ve Lifeline karakterleri olabilir. Tabi unutmayın ki, bu Respawn Entertainment tarafından bir vaat değildir çünkü sosyal medya’da sorulan sorulara kesin cevaplar vermekten kaçındılar.

Apex Legends2ın direktörü olan Chad Grenier, Gamespot‘a verdiği bir röportaj’da “Mirage artık geri bildirimler için ilk sırada bekliyor, Octane ve Lifeline hakkında internette yorumlar okuyoruz. Şu anda önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum, ancak kesinlikle dört gözle bekleyebileceğiniz bazı seçenekler ve değerlendirdiğimiz şeyler var” dedi.

Açıkcası Chad Grenier oyuncuların isteklerini gördüklerini ancak bunlarla ilgili bir şey yapılacak mı yapılmayacak mı bilmiyoruz, sanırım önümüzde ki dönemlerde karakterlerin rework alma olasılığını duyacakmışız gibi bir his var.

Röportajın tamamını buradan okuyabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol