Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends’ın Özel Maç Sistemi Duyuruldu

Apex Legends Sezon 13 ile birlikte oyuna detaylı bir özel maç oluşturma sistemi eklenecek.

Apex Legends‘ın dünyanın en popüler battle royale oyunlarından biri olarak geçen üç yılı boyunca birçok güncelleme aldığını gördük. Sezon 13’ün kısa süre önce, Dereceliye ilk kez giren yeni oyuncular için bir Çaylak Kademe ve yeni bir kademeye ulaştıktan sonra ilk üç oyunda indirgenmeye karşı koruma gibi yeni özellikler sunan “Ranked Reloaded” güncellemesi yayınlandı.

Şimdi, Apex’in eşleştirme sistemine yeni bir güncelleme geldi. Oyuncuların birbirleriyle mücadele etmeleri için yeni bir yol sunulacak. Apex Legends’ın yarın gelmesi planlanan 13. rekabetçi sezonunun piyasaya sürülmesiyle, kahraman tabanlı battle royale birçok değişiklik görecek. Yeni sezonun güncelleme notlarını burada paylaştık. Bugün ise oyuncuların özel takım maçları ayarlamasına olanak tanıyan yaklaşan Özel Maç sistemini resmi olarak öğrendik.

Apex Legends Özel Maç Nedir? Nasıl Oynanır?

Apex Legends
Özel maç sisteminin detayları yakında açıklanacak.

Apex Legends’ın Saviors olarak adlandırılan 13. sezonu için güncelleme notları, oyunun önceden var olan Private Match’ın yerini alacak yeni Custom Match sistemini resmen tanıttı. Sistem, modun kullanıcı arayüzünde ve tasarımında iyileştirmelerin yanı sıra, bir maçtan çıkarken takım adlarını ve maç ayarlarını otomatik olarak kaydeden maç lobilerinin yanı sıra oyunun önceden var olan sisteminde çeşitli yaşam kalitesi güncellemeleri içerecek.

Yeni güncelleme ayrıca İzleyici istemcisinde kullanılan renk paletindeki güncellemelerin yanı sıra İzleyici için görüntüleme hedeflerini önceden seçme yeteneği de dahil olmak üzere birkaç küçük değişiklik içerecek. Dahil edilen güncellemelere rağmen Respawn, Sezon 13’ün güncelleme notlarında, yeni Özel Eşleştirme sisteminin oyuncular için herkese açık olup olmayacağı veya önceki yineleme gibi kısıtlanmaya devam edip etmeyeceği konusunda herhangi bir bilgi vermedi.

Apex Legends, mobil versiyonunun Apex Legends Mobile‘da merakla beklenen küresel sürümüne yaklaşırken, resmi bir turnuva modunun eklenmesi, oyunun rekabetçi topluluğunu daha da güçlendirecek ve turnuva organizatörlerinin, oyunu öne çıkarması için daha kolay durumlar yaratabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.