Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

Apex Legends’ın Kutulu Sürümü 18 Ekim’de Piyasaya Sürülecek!

Apex Legends'ın kutulu sürümü duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Battle Royale oyunları arasına hızla giriş yapan ve günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden Apex Legends yeni bir detay ile gündeme geldi. Yeni gelen bilgilere göre oyunun kutulu sürümü piyasaya sürülecekmiş.

Her hafta milyonlarca yeni oyuncuyu bünyesine katmaya devam eden Apex Legends yeni attığı adımlar ile de konuşulmaya başlandı. Dünyanın dört bir yanında rekabetçi yapısı ile oynanmaya devam eden yapım yakında kutulu olarak da oyunculara sunulacakmış.

GamingBolt’un bu sabah yapmış olduğu habere göre Apex Legends iki farklı sürüm eşliğinde kutulu olarak sunulacakmış. Bu sürümlerin adları Lifeline ve Bloodhound olarak duyurulmuş. Lifeline sürüm de oyunculara bir efsanevi korucu skin, Angel Struck rozeti, bir sprey, 1000 Apex parası sunulacakmış.

Bloodhoud sürümünde ise oyunculara 1000 Apex parası, efsanevi Intimitadır, bir Termonder Badge, bir Feeling Impish Banner ve efsanevi bir skin sunulacakmış.

Belirtilen her iki sürümde 19.99 dolar fiyat etiketi ile satışlara açılacakmış. Oyun şuan dijital olarak oynanmaya devam ederken kutulu sürüm 18 Ekim 2019’da piyasaya sürülecekmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol