Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Apex Legends’ın Cadılar Bayramı Etkinliği Fight Or Fright Bugün Başlayacak!

Cadılar Bayramı etkinliği bugün Apex Legends'a gelecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Geçtiğimiz hafta Apex Legends için duyurulan Cadılar Bayramı etkinliğiyle ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bugün oyunculara sunulacak olan etkinliğin adı ‘Fight or Fright’ olarak belirlenirken, etkinlikte oyunculara bol bol ödüller dağıtılacağı ifade ediliyor.

Milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam eden Apex Legends bugün oyuncularına Cadılar Bayramı temalı bir etkinlik ile çeşitli içerikler de sunacak. Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan ve oyuncular tarafından beklenen yeni etkilik gün içerisinde erişime açılacak ve oyuncular rekabetçi bir oynanış ile karşılaşacaklar.

Zombilerden kaçacağımız ve diğer oyuncular ile savaşacağımız etkinliğin adı Fight or Fright olarak belirlenirken yeni karakter olacak olan Revenant’ın da oyunculara sunulması bekleniyor. Cadılar Bayramı temalı içeriklerin, yeni bir alanın, yeni öğelerin yer alacağı etkinlikte birbirinden farklı görevler de oyunculara sunulacak.

Ürkütücü bir fragman eşliğinde duyurulan yeni etkinlikte oyuncular karanlık bir atmosferde Cadılar Bayramı temalı içerikleri deneyimleyebilecek, korku dolu sahneler ile karşılaşabilecekler.

Etkinlikte oyunculara Mod Kings Canyon haritasının gece versiyonu sunulacak. Bu arada etkinlikte kostümlerin de oldukça şık görüneceğini belirtelim.

Cadılar Bayramı etkinliğinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol