Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Apex Legends’a Yeni Silah Skinleri Ve Harita Genişlemesi Gelecek!

Apex Legends'a harita genişlemesi gelecek.

Şubat 2019’da çıkması ile milyonların dikkatini çekmeyi başaran Apex Legends günümüzde pek gündeme gelmez oldu. Derin bir sessizlikte olan yapım bu bazı sızıntılar ile oyuncularının yüzünü güldürdü.

Konsol ve bilgisayar platformunda tamamen ücretsiz olarak oynanan Apex Legends yakında mobil platformda da oynanmaya başlayacak. Veri madencileri tarafından defalarca kez mercek altına alınan yapım, bugün gelen bilgiler ile oyuncularına yeni silah skinleri ve haritaya ek bir alan getirerek oyunculara daha zengin bir alan sunmayı hedefliyor gibi görünüyor.

Bugün Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre veri madencileri Apex Legends’ın data dosyaları arasında karşımıza çıkacak olan bazı yeni içerikler keşfetmişler. Bu içerikler arasında oyun içerisindeki silahlara gelmesi düşünülen bazı skinler ve buna ek olarak oyunun haritasını genişletecek yeni bir eklenti gelecekmiş.

Reddit üzerinde paylaşılan bir görüntü de haritanın yeni alanı birleştirilmiş bir şekilde gösteriliyor. Kings Kanyonu’nun küçük bir parçasını keşfeden veri madencileri bu görüntüyü Reddit kullanıcılarına sundular.

Tahminlere göre Respawn Entertainment oyun içerisinden sızdırılan bu detayları yakında bir güncelleme ile oyuncularına sunacakmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol