Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Apex Legends’a Her Hafta 8-10 Milyon Arası Yeni Oyuncu Katılıyormuş!

Apex Legends her hafta milyonlarca yeni oyuncu alıyormuş.

Battle royale oyunları arasına hızlı bir giriş yapan Apex Legends günümüzde 40 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Yayınlanmasından saatler sonra 8 milyon oyuncuya ulaşan yapım, 3 gün sonra 20 milyon oyuncu barajını devirmişti. Bugün gelen bilgiler ile oyun haftalık 8-10 milyon arası yeni oyuncuyu bünyesine katıyormuş.

Electronic Arts’ın 2019 model oyunu olarak Şubat ayında lansmana çıkan Apex Legends Xbox One, PC ve PlayStation 4’te ücretsiz olarak oynanıyor. 2019 yılı içerisinde mobil sürümü ile de karşımıza çıkacak olan yapım Fornite’ın ve PUBG’nin en yakın rakibi olarak görülüyor. Fortnite ve PUBG’nin bazı oyuncuları üzerine çekmeyi başaran Apex Legends bugün ilginç bir detay ile gündeme gelmiş.

GamingBolt’un yapmış olduğu habere göre Apex Legends haftalık 8-10 milyon yeni oyuncu alıyormuş. Hanere göre Electronic Arts’ın CEO’su Andrew Wilson, yaptığı açıklama da Apex’in haftalık olarak 8-10 milyon arasında yeni oyunculara sahip olduğunu belirtmiş. Ayrıca Wilson, EA’in ve Respwen Entertainment’in uzun süre Apex Legends’ı desteklemeye devam etmek istediklerini de belirtmiş.

Yani yayıncı ve geliştiricinin oyun üzerine uzun yıllar planları varmış. Şuan ikinci sezonu ile oynanan yapım, yakında oyuncularına üçüncü sezonunu da sunacakmış.

EA CFO’su Blake Jorgense, Apex’in 10 yıl boyunca oynanan bir oyun olmasını istediğini belirtmiş. Yapım milyonlara ulaşmaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol