Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Apex Legends Yarın Yeni Bir Silah Alacak!

Hayatta kalma oyunları arasına 4 Şubat’ta katılan Apex Legends, konsol ve bilgisayar platformunda ücretsiz olarak yayınlanmıştı. 25 milyondan fazla oyuncuya sahip olan yapım dün ikinci güncellemesini alırken, bu sabah yeni bir silah duyurusu geldi.

Electronic Arts’ın oyunu olarak 4 Şubat’ta ücretsiz bir şekilde lansmana çıkan Apex Legends şu sıralar milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. PC Gamer’ın yapmış olduğu haberle öğrendiğimiz gelişme ile oyuna yeni bir silah geleceği bilgisine ulaştık. Oyunun resmi Twitter adresi üzerinden de yapılan paylaşım ile doğrulanan yeni silah yarın oyunculara sunulacakmış. Yeni silahın bir tüfek olacağı bilgisi verilirken adı ve özellikleri konusunda şuan için herhangi bir bilgi yer almıyor.

Yayınlanan 9 saniyelik intro da silah oyunculara gösterilirken silahın ateş sırasında mavi ışıklar saçması da oldukça hoş bir görsellik oluşturuyor. Yapım şuanda üç saldırı tüfeğine, üç SMG silahına, dört av tüfeğine, dört keskin nişancı tüfeğine ve üç farklı tabancaya sahip bir silah envanterine sahip. Oyuna yarın gelecek olan yeni silah ile çatışmalar daha renkli ve daha zorlu bir yapıya kavuşacak.

Twitter üzerinden yapılan paylaşıma aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol