Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends Xbox’ta Oynanamaz Hale Geldi

Apex Legends'ın yeni etkinliğinin başlamasıyla, Xbox oyuncuları mağdur oldu. Konsolda sürekli hatalar yaşayan oyunun sorunları hala düzeltilemedi.

Apex Legends Awakening Collection etkinliği şu anda yayında. Yeni etkinlik, battle royale oyununa bir sürü yeni görünüm ve kozmetik ekledi. Ancak Xbox oyuncuları için de bazı sıkıntılar yaşandı. Apex Legends konsolda, oynanamaz hale geldi. Reddit kullanıcısı olan APumpkinHobo, birçok oyuncu için mevcut Xbox Series X sorununu içeren bir video paylaştı.

Oyunda tam bir dakika boyunca, takımlar Olympus’a korkunç bir gecikmeyle indi. Haritaya iniş yapmak yerine, oyuncular tekrar tekrar geri geldiler. Bu, şu anda Xbox’ta gecikme yaşanmasından dolayı oldukça şikayet alan bir konu. Cit1es adlı diğer kullanıcı ise oyunun kontrolör girdilerini kaydetmediğini başka bir sorun olarak açıkladı. Bir başka oyuncu ise giriş gecikmesi sorununu bildirdi.

Apex Legends Twitter’da Açıklama Yaptı

Apex Legends

Geliştirici Respawn Entertainment, Reddit’te oldukça suçlandı ve şirket Twitter’da hala bunun için bir düzeltme üzerinde çalıştıklarını belirtti. Şu anda düzeltme konusunda bir gelişme yok ancak stüdyo en azından sorunun farkında. Sorunun Xbox konsollarında ne kadar yaygın olduğu göz önünde bulundurularak, geliştirici ekibin bu konuya yönelmesi gerekiyor.

Ayrıca oyun, çapraz platform desteği sunduğu için, bu sorunların bir an önce çözülmesi gerekiyor. Oyuncular hala sıkıntılar yaşamaya devam ediyorlar ve birçok konsolda farklı sorunlar meydana geliyor. En azından yeni etkinliğin içeriği olumlu karşılanmış gibi görünüyor. Valkyrie’s Heirloom ve Suzaku spear öne çıkan içeriklerden birkaçı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.