Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends Steam’de Eşzamanlı Oyuncu Rekoru Kırdı

Apex Legends, 14. sezonu ile birçok oyuncuyu etkilemiş görünüyor. SteamDB'nin açıkladıklarına göre oyun, 511.676 eşzamanlı oyuncuya ulaşarak yeni bir seviyeye ulaştı.

Apex Legends çıkış yaptığı ilk günden bu yana popülerliğini hiç kaybetmedi. Ancak en son gelen sezon güncellemesi, oyunu çok daha ileri bir seviyeye taşıdı. SteamDB tarafından açıklanan bilgilere göre Apex Legends, 10 Ağustos 2022’de 511.676 eş zamanlı oyuncu rekoru kırdı. Bu, önceki sayılara göre oldukça önemli bir artış.

SteamCharts, oyunun önceki rekorunun 400.000 oyuncu olduğunu bildiriyor. Bu nedenle Respawn’ın battle royale oyununun ileriki yıllarda da popüler olmaya devam etmesi muhtemel. Ayrıca şu anda Sezon 14‘ün lansman haftasının henüz yarısındayız. Yani hafta sonuna kadar eşzamanlı oyuncu sayısında büyük bir artış yaşanabilir.

Apex Legends Güncellemesi Olumlu Tepkiler Aldı

Apex Legends

Bu istatistikler, PC Origin başlatıcısı, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 ve Nintendo Switch’teki oyuncuları içermiyor. Apex Legends Sezon 14‘ün etrafındaki tüm yenilikler ve ekstralar göz önüne alındığında, oyuncu sayısında yaşanan bu gelişme çok şaşırtıcı değil. Yeni sezonda G7 Scout, charge rifle, Spitfire ve EVA-8 gibi silahlara yapılan denge ayarlamaları oldukça olumlu tepki aldı. Ayrıca bazı eklemeler ise oyuna ayrı bir hoşluk kattı. Aynı şey Kings Canyon’un yeniden tasarımı ve seviye sınırı artışı için de geçerli.

Bazı yama sorunları olsa da bu güncelleme büyük ölçüde sorunsuz bir şekilde geldi. Hayranlar, güncelleme için oldukça heyecanlıydı. Rakamlardan anlaşılan o ki, oyuncular yenilikleri hoş karşılamış.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.