Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Apex Legends Sezon 17’nin Yeni Karakteri Tanıtıldı

Apex Legends sezon 17, bomba gibi yeniliklerle başlamaya hazır. Sezonun detayları ve yeni karakteri tanıtıldı.

Popüler battle royale oyunu olan Apex Legends’in yapımcıları, 17. sezon için hazırlıklarını tamamladı. Oyun, Sezon 16’nın başlamasından bir gün sonra Steam’de tüm zamanların yeni en yüksek oyuncu sayısına ulaştı. Kısa bir süre sonra, oyuncu tabanının son birkaç aydır ivmesini sürdürmesiyle yeni bir rekor kırıldı. Oyun, yaşam kalitesi güncellemeleri ve diğer ayarlamalar konusunda istikrarlı bir tempoyu sürdürürken, hayranlarını önümüzdeki birkaç ay boyunca heyecanlandırmayı vaat ediyor.

Respawn, en son “Story from the Outlands” fragmanında, Balistik olarak da bilinen August Brinkman adlı yeni bir efsaneyi tanıttı. Thunderdome Games döneminden bir gazi olarak tanımlanan karakter, önümüzdeki sezon Arsenal ile çıkış yapacak olan Assault sınıfı bir karakter olacak. Geliştiricilerin yeni sezonla birlikte tanıtacakları tek değişiklik elbette yeni karakter değil. Respawn’a göre Sezon 17, World’s Edge haritasının ve Firing Range’in güncellenmiş versiyonlarının yanı sıra Apex Legends oyuncularının zorlukları tamamlamasına ve ödüller kazanmasına olanak tanıyan bir “Silah Ustalığı” özelliğini içerecek.

Apex Legends’a İki Yeni Silah Gelecek

Apex Legends

Elbette harita ve oyuncu eklemelerinin yanı sıra, yeni silahların da tadını çıkaracağız. Hem tekli hem de çoklu ateş edebilen yeni silah Vulture, oyuncuların hedeflerine hızlıca ateş etmelerine olanak tanıyacak. Bir diğer yeni silah olan Stingray ise, düşmanları zehirleyebilme özelliğine sahip olacak. Stüdyo, dereceli oyunda da değişikliklerin geleceğini söyledi ancak bunların yeni sezonda nasıl şekilleneceği henüz belli değil. Genel olarak 2023, şimdiden Respawn ve Apex Legends için ilginç bir yıl olmaya başladı.

Şirket, battle royale oyununun mobil sürümünü durdurdu ve duyurulmamış Apex Legends tek oyunculu projesini iptal etti. Bununla birlikte, stüdyonun son birkaç aydır ince ayarlara ve yaşam kalitesi güncellemelerine daha fazla odaklanma kararı, birçok hayrandan büyük ölçüde olumlu geri bildirimler aldı. Şimdi, yaklaşmakta olan Legend’in tanıtımıyla birlikte serinin çekiciliğinin nasıl değiştiğini görmek ilginç olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.