Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends Sezon 13: Saviors Tanıtıldı

Apex Legends Sezon 13 fragmanı, bir sonraki oynanabilir karakter olarak bir savunma efsanesi olan Bangalore'un kardeşi Newcastle'ı tanıttı.

Piyasadaki en büyük battle royale oyunlarından biri olan Apex Legends Sezon 13 yakında çıkış yapacak. Geçen sezon olan Apex Legends: Defiance, Fuse’un ömür boyu arkadaşı olan saldırgan karakter Mad Maggie’yi tanıtmıştı. Bu sezon Apex Legends: Saviors, Bangalore’un 10 Mayıs’ta gelen bir sonraki efsane olarak öldüğü varsayılan kardeşi Newcastle’ı oyuna ekleyecek.

Newcastle’ın gerçek adı olan Jackson, oyunlar boyunca Bangalore’un kişiliğini tanımlayarak uzun zamandır ölü olarak kabul edildi. Fragmanda Bangalore, Apex Legends oyunlarından ayrılmak için nihai bir karar verdi; Aile üyeleri ölmüşken, hiçbir motivasyon onu harekete geçirmedi. Maç başlamadan önce efsaneler gemide geçirdikleri zamanın tadını çıkarırken, Loba onu aksine ikna etmek için Bangalore’a yaklaşıyor ancak Bangalore kararlı, bu onun son maçı olacak.

Apex Legends Sezon 13 Kahramanı: Newcastle

Apex Legends Sezon 13
Apex Legends Sezon 13, 28 Nisan’da yayınlanacak.

Newcastle kısa süre önce tanıtılmıştı, bu yüzden karakterin duyuru fragmanını zaten bekliyorduk ve yeni karakterin yetenekleriyle ilgili varsayımlar bu fragmanda doğrulandı. Efsaneler bir maç için sahaya inerken, Newcastle’ın taktik yeteneğini görüyoruz; hareketli bir kalkan. Newcastle’ın nihai yeteneğinin, ekibi gelen saldırılardan koruyan, çağrılabilir bir savunma çevresi olduğunu da gördük.

Apex Legends Sezon 13, kısa süre sonra 28 Nisan’da piyasaya sürülecek. Videonun sonunda, Storm Point haritasında halihazırda var olan prowlers’a benzer büyük bir PVE canavarı da tanıtıldı. Canavarın yalnızca sinema amaçlı olarak fragmanda yer alıp almadığından veya bir şekilde oyuna dahil edilip edilmeyeceğinden emin değiliz. Her halükarda, Newcastle etkili savunma yetenekleri nedeniyle hızla birçok oyuncunun ana merkezi haline gelebilir ancak bunu yeni sezon başlayınca görebileceğiz. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.