Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

Apex Legends Şampiyonu Pathfinder İçin Minyatür Heykel Yapıldı

Apex Legends'ın Pathfinder karakteri için minyatür bir heykel yapıldı ve satışa sunuldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

İlk çıktığında, Apex Legends o kadar beklenmedik, taze ve eğlenceliydi ki, her oyunda olduğu gibi bu oyunda’da topluluğun oyun ile ilgili eleştirecek bir şeyler bulması gerekiyordu ancak bu biraz zaman aldı ve Pathfinder’ın daha büyük hit kutusu ilk olanlar arasında olma ayrıcalığına sahipti. Görünüşe göre Weta Atölyesi onları duydu ve oyunun Pathfinder şampiyonu için minyatür bir heykel yaptı.

blank

Respawn, düşünülen her şeyi oldukça hızlı bir şekilde değiştirdi, bu yüzden Weta Workshop’un minyatürü aynı zamanda o günlerin sembolik bir hatırlatıcısı. O günleri hala severek hatırlıyoruz diyebiliriz. Oyun ilk çıktığında kimse Wraith karakterinin gücünün farkında değildi, daha doğrusu ultisinin nasıl kullanılacağını pek bilen yoktu.

Ayrıca yetenekli oyuncuların sadece Wingman silahını alarak oyunu kazandığı dönemlerdi. Wingman o dönem resmen bir meta silahıydı ve silahı bulan başka bir şey almasına bile gerek yoktu.

Weta Workshop, Pathfinder minyatürü, beş yüksek yetenekli robotun hit kutusunu çok azaltarak bunu bir adım daha ileri götürdü, ancak süreçte biraz daha tombul görünüyor. Pathfinder’ın yapılmış olan bu minyatürü birbirine geçmeli eklemler sayesinde pozlarını değiştirebiliyorsunuz. Siz’de bu minyatüre sahip olmak isterseniz buradan tasarımcının sitesine gidebilirsiniz. Minyatürün fiyatı ise 13.86 Euro.

Minyatür Özellikleri

  • Stilize şekil
  • 4 eklem noktası
  • PVC Malzeme
  • Boyutlar: 60mm x 45mm x 23mm

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol