Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends: Newcastle Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Heroic Defender olarak adlandırılan Newcastle, tamamen takımını savunmaya odaklanan bir karakter olacak.

Respawn Entertainment’ın Apex Legends’ı için Sezon 13 – Saviors detaylı olarak tanıtıldı ve bugün ise en yeni kahramanın yeteneklerine daha yakından bakmanın zamanı geldi. Newcastle bir “Kahraman Savunucusu” olarak tanımlandı ve daha çok kalkanlara odaklanan bir karakter olacak. Ayrıca karakterin detaylı hikayesine buradan göz atabilirsiniz.

Mobile Shield kahramanın Taktik Yeteneği olacak ve hasarı engellemek için hareketli bir enerji kalkanı kullanan bir drone fırlatacak. Pasif yeteneği Retrieve the Wounded, düştüklerinde müttefikleri sürüklemeyi ve korumayı içeren bir yetenek olacak. Son olarak, Newcastle’ın bir müttefike veya bölgeye sıçradığını ve bir kale konuşlandırdığını gören Ultisi ise Castle Wall olacak.

Apex Legends’ın Gizemli Karakteri: New Castle

Apex Legends

Newcastle’ın gerçek adı olan Jackson, oyunlar boyunca Bangalore’un kişiliğini tanımlayarak uzun zamandır ölü olarak kabul edildi. Fragmanda Bangalore, Apex Legends oyunlarından ayrılmak için nihai bir karar verdi; Aile üyeleri ölmüşken, hiçbir motivasyon onu harekete geçirmedi. Maç başlamadan önce efsaneler gemide geçirdikleri zamanın tadını çıkarırken, Loba onu aksine ikna etmek için Bangalore’a yaklaşıyor ancak Bangalore kararlı, bu onun son maçı olacak.

Piyasadaki en büyük battle royale oyunlarından biri olan Sezon 13 çıkış yaptı. Geçen sezon olan Apex Legends: Defiance, Fuse’un ömür boyu arkadaşı olan saldırgan karakter Mad Maggie’yi tanıtmıştı. Bu sezon Apex Legends: Saviors, Bangalore’un 10 Mayıs’ta gelen bir sonraki efsane olarak öldüğü varsayılan kardeşi Newcastle’ı oyuna ekleyecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.