Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi Açıklandı!

Apex Legends Mobile'a ön kayıt yaptıran oyuncular, oyunun çıkış yaptığı gün bir ödül kazanacak.

Apex Legends Mobile çıkış tarihi açıklandı ve oyun için yeni bir fragman yayınladı. Fragmanın sonunda Kuben Blisk’in bir barda Mirage’ın kazandığı zaferi izlerken, ekranda kısa bir süreliğine yeni bir meydan okuyucunun silüetini görüyoruz. Burası Newcastle mı, yoksa şimdiden başka bir efsane mi tanıtıldı? Bunu çok yakında öğreneceğiz.

Bekleyiş sona erdi. Bir yıllık bölgesel betalar ve oyunun başlangıçta planlanan sınırlı lansmanındaki gecikmeden sonra, Respawn Entertainment Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Apex Legends Mobile çıkış tarihi olarak 17 Mayıs‘ı işaret etti. EA, Respawn Entertainment’ın popüler 2019 ücretsiz oynanabilen battle royale nişancı oyununa dayanan Apex Legends Mobile’ın orijinal oyunun temel oynanışına dayalı bağımsız bir deneyim olacağını söyledi.

Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi: 17 Mayıs

Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi
Apex Legends Mobile çıkış tarihi, 17 Mayıs 2022.

Yayıncı, Apex Legends Mobile‘ın yeni oyun modlarına, sosyal sistemlere ve özellikle mobil cihazlar düşünülerek tasarlanmış diğer özelliklere sahip olacağını söyledi. Buna, mobil cihazlara özel haritalar ve gelecekte piyasaya sürülecek diğer benzersiz içerikler de dahil. Apex Legends çıkış tarihi belli olduğuna göre yakında mobil cihaza özgün oyunu bizzat deneyimleyebileceğiz.

Apex Legends Mobile topluluğu, oyunun iOS ve Android sürümleri için önümüzdeki hafta lansmanı sırasında yayınlanacak ödüllerin kilidini açmasına yardımcı olmak için ön kayıt yaptırabilir. EA, Apex’i mobil cihazlara getireceğini ilk kez 2019’da paylaştı. Android ve iOS sürümü, popüler birinci şahıs nişancı oyununun PC ve konsol sürümleriyle çapraz oynatma desteği içermeyecek.

Lansman sırasında Apex Legends Mobile ayrıca daha küçük bir oynanabilir karakter havuzu içerecek ancak başlangıçta bir tane özel bir efsaneye sahip olacak. Apex Legends çıkış tarihi nihayet belli oldu ve oyun önümüzdeki hafta indirmeye hazır olacak. Peki siz oyuna girecek misiniz? Yorumlar kısmında bizlerle paylaşın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.