Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends Geliştiricileri Yeni Sezonun Getirisi Olan Hatalarla Resmen Savaş Veriyor

Apex Legends'ın yeni sezonu hatalar nedeiynle oyuncuların canını sıkmaya başladı.

Yeni sezon yamasının getirdiği Apex Legends hataları gerçekten oyuncuların canını sıkmaya başladı. Sayısız şikayetle karşı karşıya olan geliştiriciler, üzerinde çalıştıkları hızlı bir düzeltme sözü verdiler.

Apex Legends Geliştiricileri Yeni Sezonun Getirisi Olan Hatalarla Resmen Savaş Veriyor 1

Yeni Apex Legends sezonunun başlangıcında, oyuncular yeni bir yama üzerinde oynamaya başladılar ve çoğu yamalar gibi, bu da zahmetli görünüyor. Oyunun tüm alanlarında sayısız hata toplandı, oyuncular yağma sorunu yaşıyor, aydınlatma nedeniyle oyunda grafik aksaklıklar, hatta yükleme sırasında oyun çöküyor vb. Tüm bu sorunlar, yeni güncelleme yayınlandıktan sonra bildirildi. 

Bununla birlikte, bu sorunların hiçbiri , topluluğun yeni gündem konusu kadar yaygın değildi. Bu sorun sayısız kez ve oyunculardan değişen derecelerde hayal kırıklığı ile bildirildi. Bazıları anlayış gösterir ve sadece bir düzeltme beklerken, diğerleri fırtına hızıyla çevrimiçi bir düzeltme talep etti.

Hata, oyunu o kadar kötü etkilemiş gibi görünüyor ki, rekabetçi bir oyunu bile, oyunu zaman zaman neredeyse oynanamaz diyebileceğiniz bir seviyeye kadar etkiliyor. 

Neyse ki, büyük çaplı bu sorun, geliştiricilerin yapılacaklar listesinde bir numara olarak ortaya çıktı. Respawn Entertainment’ın geliştiricilerinden biri olan Josh Media, sorunları bir an önce çözebilmek için uğraştıklarını ve oyunculara anlayışları için teşekkür eden bir yazıyı Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Tweetler şikayetler akmaya başlar başlamaz gönderildi, yani oyuncuların oyunun tekrar düzgün çalışması için bir sonraki yamayı beklemesi gereken durumlardan biri olmayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.