Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends Gelecek Hafta Steam’e Geliyor

Apex Legends nihayet 4 Kasım 2020 tarihinde Steam'e geliyor.

Geçtiğimiz aylarda Apex Legends‘ın Steam‘e geleceğine dair bilgileri vermiştik. Bir süredir oyuncular oyunun ne zaman Steam’e geleceğini merak ederken EA Games yaptığı açıklama ile birlikte oyunun önümüzde ki hafta Steam’e geleceğini duyurdu. Respawn Entertainment, Apex Legends oyununun yedinci sezonunun başlaması ile birlikte 4 Kasım‘da Steam’de çıkacağını açıkladı. Ayrıca Origin hesabınızda ki tüm ilerlemeler Steam’e aktarılacağından geçiş yapmanızda herhangi bir sorun olmayacak.

Apex Legends Gelecek Hafta Steame Geliyor 1

Geliştirici kısa süre önce, Half-Life ve Portal temalı, Valve’ın yardımıyla tasarlanan üç yeni silah tılsımı gösterdi. Üçü de, oyun başlatıldıktan sonra sınırlı bir süre için Steam üzerinden oyuna giriş yapan oyuncular için ücretsiz olacak. Apex Legends’ın Steam’e gelmesi ile birlikte büyük bir ihtimalle oyuncu sayılarında büyük bir artış olacaktır. Oyuncuların çoğu Origin’in stabilizasyon konusunda ciddi problemleri olması nedeniyle oyunu pek oynamıyordu ancak Steam’e gelmesi ile birlikte bu sorun ortadan kalkmış olacak.

Ayrıca Respawn, oyunun Switch sürümünün artık bu yıl piyasaya sürülmesinin hedeflemediğini de duyurdu. Bunun yerine, Apex Legends’ın önümüzdeki yıl Switch’e ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Geliştirici, kısmen koronavirüs pandemisinin getirdiği üretim zorlukları nedeniyle daha fazla zamanın olduğunu söyledi. Bunlara ek olarak, Switch sürümü geldiğinde çapraz platform desteği olacağından Nintendo Switch oyuncuları PC ve konsol oyuncularıyla birlikte oynayabilecekler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.