Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Apex Legends Bizi Wattson Ve Yetenekleri İle Tanıştırıyor!

Apex Legends'ın yeni karakteri Wattson tanıtıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Battle royale oyun türünde karşımıza çıkan ve 50 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam eden Apex Legends bugün yeni sezonunu oyunculara sunacak. Buna ek olarak yeni bir karakteri karşımıza çıkaracak olan yapım karakterin adını Wattson olarak duyurdu.

Bünyesinde birbirinden farklı karakterler bulunduran ve bu karakterler ile oyunculara rekabet dolu bira atmosfer sunan Apex Legends şu sıralar gelirlerinde düşüş yaşıyor. Yüzde 74 oranında oyun içi gelirlerde düşüş yaşayan başarılı battle royale oyunu, yeni karakterini gün yüzüne çıkardı. Daha önce sızıntılar ile gündeme gelen yeni karakterin adı Wattson olarak duyuruldu. Bugün başlayacak olan 2’ni sezon ile yeni günlük ve haftalık zorluklar oyuna gelirken, oyunculara yeni bir mod da sunulacak.

Yeni sezon beraberinde yeni karakter olan Wattson’ı da karşımıza çıkaracak. Efsanevi bir karakter olarak ifade edilen Wattson ile oyuncular elektrik akımına sahip olan çitler kurabiliyor ve her türlü elektriğini kontrol edebiliyormuş. Çeşitli elaktriksel yetenekler ile oyunculara enfes bir deneyim sunacak olan Wattson yeni bir fragmanda da tanıtılıyor.

Dişi bir karakter olarak karşımıza çıkacak olan Wattson, elektriksel yetenekleri ile kısa süreli oyuncuları şoka sokarak etkisiz hale getirecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol