Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Apex Legends 9. Sezon ‘Tonlarca’ Titanfall İçeriğine Sahip Olacak!

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ücretsiz Battle Royale oyunu Apex Legends, heyecanla beklenen 9. sezonunda çok sayıda Titanfall içeriği sunacak.

Titanfall, Titanfall 2 ve Apex Legends, aynı evreni paylaşsa da, ücretsiz Battle Royale oyunu Apex Legends ilk piyasaya sürüldüğü tarih olan Ekim 2019’dan bu yana her zaman ayrı bir yerde konumlandı. BrownGirlGamerCode’un ev sahipliği yaptığı bir panelde konuşan Apex Legends’ın yazarı Ashley Reed, oyunların aslında çok yakından bağlantılı olduklarını belirtti.

Apex Legends 9. sezon titanfall içerikleri

Apex’in, Titanfall serisindeki savaştan sonrasını konu aldığını vurgulayan Reed, Respawn’ın Titanfall için tasarlanan dünyaları Apex’e daha kapsamlı bir şekilde entegre etmek istediğini söyledi.

Titanfall hayranları için asıl müjde ise Apex Legends Oyun Direktörü Chad Grenier’dan geldi. “9. sezonda şu ya da bu şekilde tonlarca Titanfall içeriği göreceksiniz” diyen Grenier, “Eğer Titanfall oyunlarını seviyorsanız, yeni sezonu bekleyin. Pişman olmayacaksınız” ifadelerini kullandı.

Apex Legends 9. sezon titanfall

Apex Legends 9. Sezon için ana odak Titanfall teması olacak gibi görünüyor, ancak Respawn Entertainment’ın bu entegrasyonu nasıl sağlayacağını henüz bilmiyoruz. Geçtiğimiz günlerde, Titanfall serisinin efsanevi karakterlerinden Kuben Blisk’in yeni sezonda ortaya çıkacağı iddia edilmişti. Aynı zamanda Apex Games’in kurucusu olan karakter, oyunda Güney Afrikalı bir paralı asker olarak görev alıyor.

Titanfall serisinin son oyunu 2016 yılında piyasaya sürülmüştü. Yaklaşık iki sene önce yaptığı açıklamada, üçüncü devam oyunu üzerinde çalışmadıklarını söyleyen Respawn Entertainment, Titanfall’u doğrudan Apex’in içine katarak seriye yeniden anlam kazandırabilir. Apex Legends 9. Sezon için henüz resmi tarih açıklanmadı, ancak beklentiler 4 Mayıs 2021 tarihinde başlayacağı yönünde.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol