Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Apex Legends 70 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

Apex Legends hızla oyuncu sayısı artırmaya devam ediyor.

4 Şubat 2019’da lansmana çıkan ve günümüzde hem konsol hem de bilgisayar platformunda oynanmaya devam eden Apex Legends yakında mobil platformda da oyuncuların beğenisine sunulacak. Bugün Apex’in oyuncu sayısı ortaya çıktı.

Apex Legends 70 Milyon Oyuncuya Ulaştı 2

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve popüler oyun modu olan battle royale eşliğinde lansmana çıkan Apex Legends yayınlandığı ilk 8 saat içerisinde milyonlarca oyuncuya ulaştı. Ücretsiz olarak oyuncuların karşısına çıkan yapım günümüze kadar çeşitli güncellemeler ile oyunculara yeni içerikler sunarken çeşitli etkinlikler ile de ödüller dağıtmayı ihmal etmedi.

Bugün PC Gamer’ın yaptığı haberlere göre Apex Legends’ın oyuncu sayısı 70 milyonu aşmış ve bu sayı artmaya devam ediyormuş. Habere göre Electronic Arts’ın CEO’su Andrew Wilson Apex Legends’ın ‘mükemmel bir ikinci çeyrek’ yaşadığını ifade etmiş ve gelirlerinin oldukça iyi olduğunu belirtmiş.

Habere göre Madden Ultimate Team’in oyuncu sayısında da yüzde 19’luk bir artış yaşanmış.Ayrıca The Sims 4’ün oyuncu sayısında da yüzde 40 oranında artış varmış ve oyunların başarısı da katlanmaya devam ediyormuş.

Apex Legends’in başarısı şuan beklentileri aşmaya devam ediyormuş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol