Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apex Legends 19. Sezon ile Çapraz İlerleme Sunacak

Apex Legends nihayet Sezon 19'a çapraz ilerleme imkanı sunacak. Artık tek hesap ile farklı platformlarda ilerleyebileceksiniz.

Respawn Entertainment, Apex Legends 19. Sezon ile çapraz ilerleme özelliğini aktif edeceğini duyurdu. Stüdyo, özelliğin doğru olarak çalışmasını sağlamak için “kademeli olarak” yayımlanacağı ve herkes için bir anda aktif edilmeyeceğini belirtti. Çapraz ilerleme özelliği sayesinde tek bir hesap ile farklı platformlardan ilerleme kaydedebileceksiniz.

PC, Xbox ve PlayStation üzerinden edinilen Apex Coin‘ler tek bir cüzdanda birleştirilip bu platformların herhangi birinde harcanabilecek ancak Nintendo Switch’teki Apex Coin’ler yalnızca Nintendo’nun konsolunda harcanabilecek. Bunun haricinde, Nintendo Switch’te satın aldığınız Apex Coin harici tüm özel olmayan içerikleri ise diğer platformlarda da kullanabileceksiniz.

Apex Legends 19. Sezon Karakteri: Conduit

Apex Legends 19. Sezon ile Çapraz İlerleme Sunacak

Ignite ayrıca yeni bir Legend olan Conduit‘i de tanıtacak. Karakterin pasif yeteneği Savior’s Speed olacak ve taktik menzili dışındaki bir takım arkadaşına doğru koşarken ekstra bir hız kazanacak. Conduit‘in taktik yeteneği Radiant Transfer, tehlikeli durumlarda geçici kalkanlar sağlayan bir enerji dalgası oluşturacak. Karakterin ultisi olan Energy Barricade ise düşmanlara hasar veren ve yavaşlatan bir cihaz olacak.

Yeni sezon Ingnite ayrıca Storm Point haritasına da bir güncelleme getirecek. Oyunun ortası temposunu iyileştirmek ve oyuncuların aksiyonu daha hızlı bulmasına yardımcı olmak için genel boyutu küçültülecek. Yeni savaş alanları arasında Wattson’s Pylon ve CETO Station yer alacak. CETO Station, Prowler Island’ın yerini alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.