Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Apex Legends 13 – 27 Ağustos Tarihlerinde Solo Bir Etkinliğe Sahip Olacak!

Apex Legends'ın solo etkinliği 13 Ağustos'ta başlayacak.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve EA tarafından yayınlanan Apex Legends kısa sürede milyonlara ulaşsa da günümüzde başarısını devam ettiremiyor. Gelirlerinde yüzde 74 düşüş yaşayan yapım yeniden dirilmek için oyuncularına solo bir etkinlik sunacak.

Battle royale modunun başarılı oyunları arasında yer alan Apex Legends haftalık 8-10 milyon yeni oyuncu kazanmaya devam ederken bir bu kadar da kaybettiği tahmin ediliyor. Oyuncularına çeşitli ödüller dağıtmayı planlayan Apex Legends yeni bir  etkinlik duyurusu ile bugün yüzleri güldürdü.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre 13 – 27 Ağustos tarihleri arasında Apex  solo bir etkinliğini oyunculara sunacakmış. Bu etkinliğin adı The Iron Crown Collection olarak duyurulmuş. İki hafta sürecek olan bu etkinlikte oyunculara rekabetçi bir ortam sunulacak.

Oyuncular belirtilen tarihlerde herhangi bir takıma dahil olmadan tek başlarına aksiyon dolu savaşlara katılabilecekler. Oyunun resmi Twitter adresi üzerinden de yapılan etkinlik paylaşımı oyuncuları meraklandırırken, 13 Ağustos beklenmeye başlandı.

Yayınlandığı ilk 8 saatte milyonlara ulaşan Apex Legends, 2019 yılı içerisinde mobil platformda da karşımıza çıkacak. Yapım günümüzde konsol ve bilgisayar platformunda ücretsiz olarak oynanmaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol