Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ant-Man and The Wasp: Quantumania’dan Yeni Fragmanı

2023 yılının en çok beklenen Marvel filmlerinden Ant-Man and The Wasp: Quantumania'dan yeni bir fragman yayınlandı. Videoda, MCU'nun Thanos vari bir sonraki kötüsü Kang the Conqueror da yer alıyor.

Kasım ayında vizyona giren Black Panther: Wakanda Forever ile dördüncü aşamayı sonlandıran Marvel Sinematik Evreni (MCU), çok yakında izleyicilerle buluşacak olan Ant-Man and The Wasp Quantumania ile merakla beklenen beşinci aşamasını başlatacak. Ant-Man serisinin üçüncü devam filmi, ilk kez Loki dizisinde gördüğümüz Kang the Conqueror karakterinin bir tür yeniden tasvirini içerecek.

Jonathan Major tarafından canlandırılan karakter, MCU’nun Thanos seviyesindeki yeni kötüsü olacak. Son yayınlanan Ant-Man 3 fragmanında, beşinci aşamadaki olayların merkezinde yer alan yeni kötü adamımıza daha yakından bakma şansı yakalıyoruz. Filmin hikayesi; Scott, Hope, Hank Pym, Janet Van Dyne ve Scott’ın kızı Cassie’nin yanlış giden bir deneyden sonra Kuantum Diyarı‘na çekilmesini konu alıyor.

Ant-Man 3’te Kuantum Boyutuna Geçeceğiz

Ant-Man and The Wasp Quantumania fragman

Beklenmedik bir şekilde oluşan bu durum, bazı tehlikeli sonuçlar doğuruyor. Kuantum boyutunda, garip yeni yaratıklar ve MCU’nun bir sonraki kötü adamı Kang the Conqueror ile karşılaşan kahramanlarımız, hayatları pahasına bir mücadeleye girişiyorlar. Fragmanın başında Scott’ın Kang the Conqueror ile bir anlaşma yaptığını, ancak daha sonra Kang the Conqueror’un sözünü tutmayarak büyük çaplı bir savaş başlattığını görüyoruz.

Bazı sahneleri Kapadokya’da çekilen Ant-Man 3‘te Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Bill Murray, Kathryn Newton ve Jonathan Majors gibi isimler yer alıyor. MCU 5. aşamasının ilk filmi, 17 Şubat 2023 tarihinde vizyona girecek. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmayalım ve sizler Ant-Man and The Wasp Quantumania fragmanı ile başbaşa bırakalım.

Ant-Man and The Wasp: Quantumania Fragmanı

İlgili Yazılar

Yeni Marvel Filmi Avengers Secret Wars Hakkında Bilinenler

2023 Marvel Filmleri ve Çıkış Tarihleri

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.