Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Anno 2070 Çok Oyunculu Oynanabilecek

Ubisoft, Anno 2070 için Güncelleme 3 isimli bir yama ile çok oyunculu özelliğin korunacağını açıkladı.

Ubisoft, şehir kurma oyunu Anno 2070 için yeni bir güncelleme duyurdu. Güncelleme 3.0 olarak adlandırılan güncelleme, 7 Eylül’de yayınlanacak. Bildiğiniz gibi, Ubisoft çoğu oyununun çok oyunculu sunucularının fişini çektiğini bildirmişti ancak bu yeni güncelleme ile strateji oyununun sevenlerine bir müjdemiz olacak.

Anno 2070 için 3.0 Güncellemesi, oyuncuların oyunun çok oyunculu oyununda yer almasına izin verecek. Ubisoft, Temmuz ayında, eski oyunlarından birçoğunun sunucularının hizmet dışı bırakılacağını ve bu oyunlar için çok oyunculu modları devre dışı bırakacağını açıklamıştı.

Anno 2070 Çok Oyunculu Oynanabilecek

Anno 2070

Yeni güncelleme ile birlikte oyuncular Dünya Etkinlikleri yapabilecek ve olağan konsey seçimlerinde oy kullanabilecek. Oyuncular ayrıca tüm ilerlemelerini koruyacak. Ayrıca güncelleme yayınlandığında oyuncular kooperatif ve PvP modlarına katılabilecek.

Anno 2070, çok oyunculu sunucularının bugün hizmet dışı bırakıldığını gören oyunlardan sadece biri. Listedeki diğer oyunlar arasında Assassin’s Creed 2, Driver San Francisco, Rayman Legends, Ghost Recon Future Soldier ve Silent Hunter 5’in orijinal sürümleri ve diğer birçok oyun yer alıyor. Eğer bu eski oyunları oynamaya çalışırsanız, artık çok oyunculu özelliklerden yararlanamayacaksınız.

YouTube video

Anno 2070’de aksiyon sizi yakın geleceğe götürüyor. Artık gelecekteyiz, iklim değişiklikleri deniz seviyesinde ciddi bir artışa neden olacak ve insanlığın üzerine gerçekten İncil’deki bir tufanı indirecek.

Bu gibi durumlarda, insanlar kanıtlanmış yöntemleri kullanmaya karar verdi ve tıpkı Nuh’un yaptığı gibi, türümüzün hayatta kalmasını sağlamak ve karanın hala su yüzeyinin üzerindeki kısımlarında eski gücünü yeniden inşa etmesine yardımcı olmak için Gemiler yaptı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.