Anno 1800’ün İkinci Genişlemesi Botanica 10 Eylül’de Lansmana Çıkacak!

Anno 1800'ün Botanica genişlemesi duyuruldu.

Sanayi devrimini bizlere sunan ve bu alanda ne kadar başarılı olduğumuzu sergileme fırsatı yakalayacağımız Anno 1800 PC platformunda oynanmaya devam ediyor. 1 yıl boyunca Epic Store’a özel olacak olan yapım yeni bir genişleme paketi ile gündeme geldi.

Blue Byte tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından Epic Store üzerinde bilgisayar oyuncularına sunulan Anno 1800 oldukça başarılı satışlar gerçekleştirmeye devam ederken oyuncularına yeni bir müjde verdi. Nisan 2019’dan bu yana oynanan yapım geçtiğimiz ay ücretsiz bir genişleme paketi almıştı. Bu genişleme ile de oyunculara yeni içerikler sunulmuştu. Bugün gelen bilgiler ile oyunculara ikinci ücretsiz genişleme paketi belli olmuş oldu.

PC Games N’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Anno 1800’ün yeni ücretsiz genişlemesinin adı Botanica olarak duyurulmuş. Gamescom 2019’da sahne alan Ubisoft hem yeni oyunlarına hem de mevcut olan oyunlarına dair bazı detaylar paylaşmış. Yapılan açıklamaya göre oyunun ikinci ücretsiz genişlemesi olan Botanica, 10 Eylül’de piyasaya sürülecekmiş.

Botanica ile oyun içerisine yeni özellikler de gelecekmiş. Muhtemelen yeni içerikler de oyunculara sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol