Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Anno 1800’ü 1 Hafta Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Ubisoft, Anno 1800'ün Steam, Epic Games Store ve Ubisoft Connet üzerinden ücretsiz oynanabileceğini duyurdu.

Optimizasyon sorunlarıyla çıkış yapan Cities Skylines 2’yi oynayamıyorsanız, Ubisoft’un şehir kurma oyunu Anno 1800‘ü ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz. Oyun Ubisoft Connect, Steam ve Epic Games Store üzerinden 2 Kasım TSİ 21.00 itibarıyla ücretsiz olacak ve 6 Kasım TSİ 11:00‘e kadar ücretsiz olarak oynanmaya devam edilebilecek.

Steam’de 10.444 inceleme içerisinden yüzde 81 olumlu puan alarak “çoğunlukla olumlu” olarak değerlendirilen şehir kurma oyunu, hem yönetim hem de strateji unsuru içeren oyunları sevenler için ideal. Birçok kişi tarafından Anno serisinin en iyi oyunu olarak bilinen bu yapım, Sanayi Devrimi dönemindeki bir şehri yönetmenize ve buhar gücünden sonuna kadar faydalanmanıza olanak sağlıyor.

Anno 1800 Bu Hafta Sonu Ücretsiz

Anno 1800'ü 1 Hafta Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Ana içeriğin tamamına erişebileceksiniz ve etkinlik bittikten sonra oyunu satın almaya karar verirseniz, oynamaya kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Ana oyunun fiyatı 699 TL, beş yıl boyunca çıkış yapan tüm büyük ek paketleri içerisinde bulunduran Gold Edition 1.169 TL ve oyun için çıkış yapan irili ufaklı tüm paketleri içerisinde bulunduran Definitive Annoversary Edition isimli paket ise 1.519 TL.

Oyun ilginizi çektiyse, satın almak için acele etmeyin. Oynaması ücretsiz hafta sonu etkinliğiyle birlikte ana oyun, Gold Edition ve Definitive Annoversary Edition indirime girecek. Ayrıca ana oyuna sahipseniz ve DLC’leri ayrı ayrı satın almak isterseniz, ek paketlerin tamamı da indirime girecek.

Bu arada PC sahibi değilseniz, Anno 1800’ün bu yıl içerisinde PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsolları için çıkış yaptığını da hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.