Anno 1800 İçin Önümüzdeki Haftalarda Yeni Bir Güncelleme Yayınlanacak

Anno 1800 için yeni bir güncelleme Game Update 8, 2 Haziran'da yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

En son açıklamaya göre Anno 1800 gelecek hafta yeni bir güncelleme alacak. Güncelleme, Anno 1800’ün tüm Sezon 2 DLC’si, “Bright Harvest” için tüm Season 2 Pass  sahipleri bu güncellemeden ücretsiz olarak faydalanabilecekler.

Anno 1800’ün son güncellemesi 2 Haziran Salı günü saat 16:00’da yayınlanacak. Güncellemenin indirme boyutu 1.8GB civarında olacak. Game Update 8, Anno 1800’ün ikinci Sezon 2 DLC’si, “Bright Harvest” için tüm Sezon 2 Geçiş sahipleri için destek ekleyecek. DLC, 2 Haziran’dan itibaren satışa sunulacak.

Yaklaşan güncelleme uygulandıktan sonra, istatistik ekranında bir Genel Bakış sistemi öğesi bulunacaktır. Yeni sistem, oyuncuların mevcut öğelerini ve şu anda nerede kullanıldıklarını veya depolandıklarını görmelerini sağlayacak.

Buna, öğenin etkisi veya hangi binalara sokulabileceği ile filtreleme seçeneklerinin yanı sıra metin araması da dahildir. Ayrıca, eksik öğeleri ve bunları nasıl alacağınızla ilgili bilgileri aramak için öğeye genel bakış özelliğini de kullanabilirsiniz.

Ticaret Mesajları ve Depolar için de yeni bir yükseltme yapılmaktadır. Yeni yükseltme onlara ekstra yükleme rampaları ve depolama alanı sağlayacaktır. Eski Dünya binaları ve Yeni Dünyadaki meslektaşları da bir seviye daha yükseltilebilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol