Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Anno 117 Pax Romana Duyuruldu: Seri Antik Roma’ya Geçiyor

Anno 1800'ün arkasındaki stüdyo Ubisoft Mainz tarafından geliştirilen Anno 117 Pax Romana ile Roma İmparatorluğu'nun en parlak dönemine gidiyoruz.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft ekibinin üstlendiği strateji serisi Anno’nun en yeni oyunu duyuruldu. Ubisoft Mainz stüdyosu tarafından geliştirme aşamasında bulunan Anno 117 Pax Romana, oyuncuları yepyeni bir temayla buluşturuyor. Ortaya çıkan bilgilere göre yapım PlayStation 5, Xbox Series, Epic Games Store ve Ubisoft Connect üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Aynı zamanda oyunun 2025 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği doğrulanıyor.

Anno 1800‘ün arkasındaki stüdyo olan Ubisoft Mainz tarafından geliştirilen Anno 117 Pax Romana oyuncuları Roma İmparatorluğu‘nun en parlak dönemine götürmeye hazırlanıyor. Oyuncular burada imparatorluğun egemenliği altındaki çok kültürlü bir bölgeyi keşfedebiliyor ve barışı korumanın yollarına arayabiliyor. Burada görevli bir vali rolünü üstlendiğimiz yapımda, yapacağımız her hamle ile beraber gidişatı yönlendirebiliyoruz.

Anno 117 Pax Romana Yeni Bir Çağ Başlatıyor

Roma İmparatorluğu temasından esinlenen yapım oyuncuları gerçekten de dikkat çekici bir döneme götürüyor. Antik Roma kültürüyle buluşacağımız oyunda, seriden aşina olduğumuz şehir kurma mekanikleri, görsel kimlik ve çok daha fazlası bizlere sunuluyor. Anno serisinin yeni bir dönemine geçiş yapabileceğimiz bu oyun şimdiden dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

Anno 117 Pax Romana 2024 06 10 24 003

Anno 117 Pax Romana, oyunculara geniş yetkiler veriyor. Burada ekonomik büyüme sağlamaya çalışıyor ve halkımızın refahını düşünmek durumunda kalıyoruz. Hedeflerimize ulaşma yolculuğumuzda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik hamleler gerçekleştirebiliyor ve Roma yasalarının uygulayıcısı olarak rolümüzü benimseyebiliyoruz. Seride ilk kez oyuncular bu yapım ile başlangıç eyaletlerini seçebiliyor ve yepyeni bir deneyime adım atmaya hazırlanabiliyor.

Öte yandan 4X strateji deneyiminin bize sunulacağını aktarabiliyor ve hem diplomatik hem de askeri anlamda çeşitli seçimlerle ön plana çıkabiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.