Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Annapurna’nın Yeni Oyunu Flock’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Dikkat çekici karakterleriyle ve dünyası ile ön plana çıkmaya hazırlanan Flock, uçan canlıları ayaklarımızın altına seriyor.

Yayıncılığını Annapurna Interactive, geliştiriciliğini ise Hollow Ponds ve Richard Hogg ekiplerinin üstlendiği işbirliğine dayalı çok oyunculu yaratık toplama oyunu Flock‘un çıkış tarihi açıklandı. Ortaya çıkan bilgilere göre yapım 16 Temmuz tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek. Ayrıca oyunun Microsoft tarafından sunulan oyun abonelik hizmeti Xbox Game Pass üzerinden de erişilebilir olacağı doğrulandı.

Dikkat çekici karakterleriyle ve dünyası ile ön plana çıkmaya hazırlanan Flock, uçan canlıları ayaklarımızın altına seriyor. Oyunda sevimli yaratıklar bizlere sunuluyor ve çok oyunculu bir eşli deneyim yer alıyor. Yapım içerisinde uçuş dinamiklerinin keyfini çıkarmaya hazırlanıyor ve küçük koyun sürüsüyle başlayarak bu uçan hayvanları beslemeye çalışır ve onları geliştirebiliyoruz.

Flock Yaratık Toplama Deneyimi Sunuyor

Tuhaf uçan yaratıkların bulunduğu yapım içerisinde elbette onlara herhangi bir isim takamıyoruz. Çünkü onların balığa mı, kuşa mı veya yılana mı benzediğini ne yazık ki söyleyemiyoruz. Elbette bunlara kendiniz isim takabilirsiniz. Yol boyunca güzel yaylalar içerisinde ilerleyebiliyor ve vahşi yaratıkların sırlarını keşfetmeye hazırlanabiliyorsunuz. Bunun dışında yer alan yaratıkların çoğunun dost canlısı olduğunu söyleyebiliyor ve onları sürünüze katmak için çaba sarf edebiliyorsunuz.

GPPqKb2bsAARySm.jpglarge

Flock içerisinde yukarıda bahsettiğimiz gibi belli başlı yaratık türleri bulunuyor. Bu yaratık türleri nadirlik seviyelerine sahip olarak karşımıza çıkıyor ve oldukça nadir yaratıkları toplamak için elimizden geleni yapmak durumunda kalıyoruz. Yaratıkları isterseniz kendinize alabiliyor isterseniz de arkadaşlarınızla beraber paylaşabiliyoruz. Oyunun aynı zamanda çıkış tarihini belirten bir fragman yayınlanmış durumda. Bu içeriğe aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.