Anime Sevenler İçin Mobil RPG: Honkai Impact

Mobil platformlarda oynayacak aksiyon - RPG arayanlar için bugün Honkai Impact çıktı.

Anime dizilerinden esinlenerek yaratılan oynaması ücretsiz aksiyon – RPG oyunu Honkai Impact, 28 Mart 2018 tarihinde İngilizce sürümüyle mobil platformlar için çıkışını yapacak. Bir süredir Asya bölgesinde açık olan oyun, böylece ilk defa Batı bölgesine gelmiş olacak.

Honkai Impact’te instance şeklinde zindanlar ve boss savaşları yer alırken, oldukça hızlı ilerleyen bir aksiyon yapısı ve oynanış mekanikleri var. Tabii ki tüm bunlar anime tarzı grafiklerle süsleniyor. Honkai Impact’ı diğer mobil oyunlardan ayıran nokta ise otomatik oynama sistemi olmaması. Oyuncuların zafer elde etmek için emirleri kendi vermesi, zincirleme saldırıları yapması gerekiyor. Yani işler biraz daha zorlaşıyor.

Honkai Impact, Çin menşeli mobil oyun stüdyosu Mihoyo Co. Ltd. tarafından geliştirilirken, aynı firma tarafından dağıtımı da yapılıyor. Oyun prodüksiyon değeri olarak oldukça başarılı gözükürken, mobil oyunların ciddi çoğunluğunda bulunan ve kimi oyuncuların tepkisini çeken otomatik sistemin yer almaması ise sevindirdi.

Free-to-play aksiyon – RPG yapımı Honkai Impact’i 28 Mart’tan itibaren akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz. Oyun kısa sürede yaklaşık 100 bin kişi tarafından indirilirken, neredeyse tam puan almayı da başardı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol