Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

İlk Türk Yapımı Anime MMORPG Oyunu 2 Ağustos’ta Geliyor

Etkileyici PvP ve PvE özelliklerine sahip ilk Türk yapımı anime MMORPG oyunu Aero Tales Online: The World, 2 Ağustos'ta Steam'de Erken Erişim'e açılıyor. Peki, oyun neler vadediyor? Sistem gereksinimleri nasıl? İşte cevaplar.

Steam’deki Türk oyunlarının sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Oynaması ücretsiz bir anime MMORPG olan Aero Tales Online: The World, önümüzdeki aylarda Steam’deki yerini alacak. Oyunun arkasındaki geliştirici stüdyo Anisage Games, 3,5 yıldır bu proje üzerinde çalışıyor. Türkçe dahil olmak üzere birçok yabancı dil desteği bulunan yapım, hem mobil hem de PC’ye çıkacak.

Peki, Aero Tales Online: The World neler vadediyor? Etkileyici PvP ve PvE mekaniklerine sahip olan oyun, Birçok kombo kombinasyonu ve oyun stili sunuyor. Action combat veya target combat olmak üzere iki savaş modunun yer aldığı ücretsiz MMORPG oyunu, her sınıf için özel savaş stili ve eşya tipleri içeriyor. Bu sayede karakterinizi özelleştirebiliyorsunuz.

Oynaması Ücretsiz Olacak

Aero Tales Online steam

Anisage Games, Aero Tales Online: The World için düzenli olarak etkinlikler yayınlamayı planlıyor. Birden fazla ansız savaş, dereceli arena savaşları, baskınlar ve daha fazlası, oyuncuları bekliyor olacak.

Ayrıca savaş ve görevler dışında yapabileceğiniz birçok aktivite de bulunuyor. Evinizi dekore edebilir, tarımcılıkla uğraşabilir, insanları müzik yeteneğinizle etkileyebilir veya eşinizle evlenebilirsiniz. Belli bir seviyeden sonra tüm Aero dünyasını dolaşabilir ve hiç görülmemiş yerleri keşfedebilirsiniz. Peki, Aero Tales Online sistem gereksinimleri neler? İşte oyun istenen minimum ve önerilen donanımlar.

Aero Tales Online Sistem Gereksinimleri

Aero Tales Online Sistem Gereksinimleri

Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows 7 veya daha yüksek (64-bit işlemci)
 • İşlemci: Pentium 4, Dual Core
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia 7600 veya eşdeğeri
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit işlemci)
 • İşlemci: Pentium 4, Dual Core 2 Ghz CPU
 • Bellek: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800 GT veya eşdeğeri
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

İlk Türk yapımı MMORPG oyunu Aero Tales Online: The World, 2 Ağustos‘ta Steam’de çıkış yapacak. Dilerseniz buradan oyunu istek listenize ekleyebilir ve erişime açıldığı zaten bildirim alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.