Animal Crossing: Pocket Camp Güncellemesi AR Özelliği Ekledi

Animal Crossing: Pocket Camp güncellemesi geldi. Ancak eski cihazlar için destek verilmesi bırakıldı.

Animal Crossing: Uzun süredir devam eden Nintendo serisindeki akıllı telefon oyunu Pocket Camp, bir çift yeni artırılmış gerçeklik özelliği ile güncellendi. İlki olan AR Kamera, oyundaki karakterleri ve mobilyaları gerçek dünyaya yerleştirmenizi ve fotoğraflamanızı sağlar. Bu arada, AR Kabin özelliği, oyuncuların sanal bir kabini dekore etmelerini sağlıyor. Karakterlerle doldurmalarına ve ardından akıllı telefonlarından artırılmış gerçeklikte görüntülemelerine olanak tanır.

Yeni AR modlarının yanı sıra Nintendo, güncellemenin her kamp alanının daha fazla alanının içine yerleştirilmiş mobilya ve eşyalara sahip olabileceği anlamına geldiğini söylüyor.

Maalesef, yeni özellikler oyunun sistem gereksinimlerini artırdı. Oyunun önceki sürümleri artık güncellemeden sonra kullanılamaz. Bir destek gönderisi, iPhone kullanıcılarının artık önceki gereksinim olan iOS 9 yerine minimum iOS sürüm 11’e ihtiyaç duyduklarını belirtiyor. Bu arada Android kullanıcılarının artık en az 1.5 GB RAM’e sahip 64 bitlik bir cihazda Android 5 veya üstünü çalıştırmaları gerekiyor. Bu, Android sürüm 4.4 ve 1.5 GB RAM’in önceki gereksiniminden fazladır.

Aynı destek belgesine göre, “Animal Crossing: Pocket Camp artık desteklenmeyen cihazlarda indirilemez veya oynatılamaz. “Değişiklik bazı oyuncuları öfkelendirdi. Resmi Pocket Camp Twitter hesabına verilen yanıtlar, güncellemeden sonra artık oyuna erişemeyen oyuncuların şikayetleriyle doludur. 64 bitlik bir Android cihaz için özel bir sorun olduğu görülüyor ve bazı oyuncular 32 bit işletim sistemi nedeniyle 64 bit donanımlarında oyunu çalıştıramadıklarını bildiriyor.

Nintendo, oyuncular Nintendo Hesaplarını oyunlarına zaten bağladıysa kaydedilen verilerin yeni bir cihaza aktarılabileceğini söylüyor. Yeni bir cihaz kurarken, oyunu ilk kez başlatırken “Nintendo Hesabını Bağla” seçeneğini seçmeniz gerekecek, bu da mevcut kaydetme verilerini içe aktarmanıza izin verecektir. Gerçek parayla satın alınabilen bir oyun içi para birimi olan Leaf Tickets’ın Android ve iOS cihazlar arasında aktarılamayacağını unutmayın.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol