Animal Crossing: New Horizons’dan Yeni Ekran Görüntüleri Geldi!

Animal Crossing: New Horizons yeni görüntüleri ile oldukça hoş duruyor.

Nintendo Switch platformuna özel olarak geliştirilen ve 20 Mart 2020’de Nintendo eShop üzerinde lansmana çıkacak olan Animal Crossing: New Horizons merakla bekleyen hayranları ile yeni oyun içi görüntüler paylaştı.

Nintendo tarafından geliştirilen ve yine yayıncılığını Nintendo’nun üstlendiği Animal Crossing: New Horizons’un çıkışına doğru gittikçe oyunla ilgili yeni bilgiler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Simülasyon oyunu olarak Mart ayında lansmana çıkacak olan yapım rengarenk içerikleri ile oyunculara eğlenceli anlar sunacak. Erkek ve dişi karakterlerin yer aldığı yapım içerisinde oyuncular dilerlerse karakterlerini özelleştirebilecek, evlerini diledikleri gibi dekore edebilecekler.

Oyun içerisinde malzeme toplayarak ev, mobilya ve diğer eşyalar oluşturabilecek, farklı yapılar inşa edebileceğiz. Koop oynanışın yer alıp almayacağı bilinmeyen yapımla alakalı yeni oyun içi görseller paylaşıldı.

GamingBolt’un haberi ile görme fırsatı yakaladığımız yeni oyun içi görseller de oyunda karşımıza çıkacak olan bazı sahnelerden çeşitli kesintiler bizlere sunuluyor. Yaz ve kış temalı bir içeriğe sahip olacak olan oyun yeni görseller ile adeta oyuncularına bir şölen sunuyor.

Yapımın fiyat etiketi önümüzdeki aylar içerisinde duyurulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol