Animal Crossing: New Horizons’a Yaz Güncellemesi Geliyor

20 Mart 2020 tarihinde Nintendo Switch için piyasaya sürülen Animal Crossing: New Horizons'ın yeni güncellemesi önümüzde ki hafta yayınlanacak. Yeni güncellemede oyuncular artık yüzebilecekler.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Animal Crossing: New Horizons için gelen yeni güncellemeler deniz canlıları, yeni yüzler ve denizkızı temalı mobilyalar gibi çeşitli yeni eşyalar, yüzme ve dalış yapma gibi yeni özellikler sunacak. Bu ücretsiz güncellemeler, yaz boyunca ve ötesinde ada yaşamınıza gelen yeni deneyimlerden bazıları.

Animal Crossing: New Horizons’ın yeni güncellemesi yüzme ve dalış özellikleri ile deniz şortunu alan oyuncular ada deniz yaşamı ile tanışabilirler. Adalarının kıyılarındaki davetkar sularda yüzerken, oyuncular adalarının ekosisteminde yaşayan deniz canlılarını keşfetmek ve toplamak için dalış yapabilirler. Müzeye olası eklemeler arayıp keşifler bağışlarken Blathers’tan eğlenceli gerçekler duymaya değer.

Yüzerken oyuncular yeni biriyle tanışabilir. Dost ziyaretçi Pascal deniz kabuklarını seviyor gibi görünüyor ve eğer oyuncular dalış sırasında birini keşfederse, buna sahip olup olamayacağını soracaktır. Bir teşekkür olarak, denizkızı temalı DIY tariflerinden bazılarını paylaşacak.

Ücretsiz güncellemeyi indirdikten sonra, tanıdık görünen, ancak biraz farklı biri, korsan benzeri kıyafetlerle bazen kıyıda görünür. Oyuncular ona yardım teklif ettikten sonra, yardım için minnettarlığını göstermek için özel bir ödül gönderecek.

Son olarak yeni gelecek olan güncellemenin tanıtım fragmanı 3 Temmuz 2020 tarihinde yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol