Ancestors: The Humankind Odyssey Konsollara Geldi!

Ancestors: The Humankind Odyssey Xbox One ve PlayStation 4 platformu için lansmana çıktı.

Bu yıl bilgisayar platformuna çıkan ve günümüze kadar oldukça yüksek satış rakamlarına imza atmayı başaran Ancestors: The Humankind Odyssey konsol platformu oyuncularının da beğenisine sunuldu. Oyun Xbox One ve PlayStation 4 platformunda oynanmaya başlandı.

Oyuncuları inanılmaz insan evriminin 10 milyon yıl öncesine götüren Ancestors: The Humankind Odyssey bilgisayar platformu için Epic Store üzerinde oyuncuların beğenisine sunulmuştu. PC’de istenen satışlara imza atan yapım aynı zamanda konsollara da geleceğini duyurmuştu. Nihayet yapım Xbox One ve PlayStation 4 platformu oyuncularına da sunuldu.

Epic Store üzerinde 229.00 TL fiyat etiketine sahip olan yapım geçtiğimiz hafta itibari ile konsollarda da oynanmaya başlandı. Oyunun bilgisayar platformunda aldığı güncellemeleri de bünyesinde bulunduran konsol sürümleri ilgiyle incelenmeye devam ediliyor.

İnsanlığın 10 milyon öncesine gideceğimiz yapımda oyuncular Neojen Afrika’yı keşfedebilecek, nefes kesici her manzaranın etrafında tehlikeler ile karşılaşabilecekler. Gerçekçi bir vahşi doğanın yer aldığı oyunda diğer yırtıcı hayvanlar ile de karşı karşıya kalabilecek, hayatta kalmaya çalışacağız. Detaylı içerikler eşliğinde aksiyon dolu bir macera deneyimi bizleri bekliyor olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol