Ancestors: The Humankind Odyssey Epic Store’a Özel Olacak!

Epic Store Ancestors: The Humankind Odyssey'i de bünyesine kattı.

Geçtiğimiz aylarda duyurulan Ancestors: The Humankind Odyssey konsol ve bilgisayar platformunda beklenmeye devam ederken oyunun bilgisayar versiyonu Epic Store’a özel olacağı bilgisi verildi. Yapım 13 Eylül 2019’da lansmana çıkacak ve 2020’de Steam’de satılmaya başlanacak.

Tarih öncesi bir hayatta kalma oyunu olarak 13 Eylül’de karşımıza çıkacak olan Ancestors: The Humankind Odyssey sürükleyici bir yapıya sahip olacak. 1 yıl boyunca bilgisayar platformu için Epic Store’da satılacak olan oyun içerisinde vahşi hayvanlarda mücadele edecek ve doğaya karşı hayatta kalmaya çalışacağız. Gece gündüz döngüsünün de yer alacağı oyunda tek oyunculu bir oynanış yer alacak. Oyuncular doğada hem avlanacak hem de av olmamak için sürekli hareket edecekler.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Ancestors: The Humankind Odyssey, Epic Store’da yayınlanmasından 1 yıl sonra Steam üzerinde lansmana çıkacakmış. Konuyla ilgiyi Tak Two Başkanı ve CEO’su Strauss Zelnick, Epic Store’u desteklemeye devam edeceklerini ve oyunu Epic Store üzerinden dağıtacaklarını belirtmiş. Oyunun daha sonra Steam’e de geleceğinden bahseden Zelnick, kâr açısından Epic’in uygun olduğunu düşünüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol