Ancestors: The Humankind Odyssey Ağustos Ayında Yayınlanacak!

Ancestors: The Humankind Odyssey 27 Ağustos'ta Epic Store üzerinde lansmana çıkacak.

Konsol ve bilgisayar platformu için duyurulan Ancestors: The Humankind Odyssey ile vahşi doğaya giriş yapacak ve hayatta kalmaya çalışacağız. Eylül ayında çıkması beklenen yapım Ağustos ayında lansmana çıkacak.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda yaptığımız haberler de Ancestors: The Humankind Odyssey’in hem konsol hem de bilgisayar platformu için 13 Eylül’de lansmana çıkacağından söz etmiştik. Bugün  gelen bilgiler ile oyunun Ağustos ayında Epic Store üzerinden oyunculara sunulacağını öğrendik. Yapılan bir duyuru ile Epic Store’a özel olacağını geçtiğimiz aylarda paylaşan yapım 2020 yılında Steam’de satılmaya başlanacak.

Oyuncuları inanılmaz bir spiritüel yolculuğa çıkaracak olan yapım 10 milyon yıl öncesini konu alacak. Nefes kesici manzaraların yer aldığı yapımda tehlikelerle dolu bir atmosfer yer alıyor. Oyun içerisinde yeni toprakları keşfederken korku dolu anlar yaşayacak ve klanımızı büyütmek için elimizden geleni yapacağız. Yapımda evrim geçiren bir maymunu kontrol edecek ve onunla vahşi doğadaki tehlikelere karşı savaşacağız. Afrika’da geçecek olan oyunda tıpkı gerçek hayattaki gibi hayatımızı devam ettirmeye çalışacak, yemek yiyecek, su içecek ve ihtiyaçlarımızı karşılayacağız.

Bugün PC Gamer yapmış olduğu haber de Ancestors: The Humankind Odyssey’in 27 Ağustos’ta yayınlanacağı belirtiliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol