Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ana de Armas’ın Marilyn Monroe Filminden Yeni Görüntüler

Gülüşü ve kırmızı rujuyla göz kamaştıran bir kadın olarak hatırlanan Marilyn Monroe'nun hayatı film oluyor. Blonde adı verilen bu film, Netflix tarafından hazırlanıyor.

Netflix, başrolünde Ana de Armas‘ın yer aldığı yakında çıkacak olan Marilyn Monroe filmi Blonde‘tan yeni görüntüler yayınladı. Film, Netflix‘in ilk 17 yaş üstü orijinal filmi olarak konumu nedeniyle oldukça ses getiriyor. Blonde, ağustosta başlayacak olan Venedik Film Festivali’nde gösterilecek. Bunun öncesinde, Vanity Fair‘in filmden yayınladığı yeni görüntüleri var. Bu fotoğraflardan biri de Armas’ı ve Monroe’nun kocası Arthur Miller’ı oynayan Adrien Brody’yi içeriyor.

İkinci bir görüntü de; de Armas’ın Bobby Cannavale ile beyzbol oyuncusu Joe DiMaggio‘yu canlandırdığı ve yönetmen Andrew Dominik’in kameranın arkasında durduğu bir sahneyi içeriyor. Üçüncü bir fotoğraf, de Armas’ı Charlie Chaplin Jr. ve Edward G. Robinson’ın oğlu ile birlikte gösteriyor.

Marilyn Monroe Filminin Adı Blonde Olacak

Marilyn Monroe

Dominik tarafından yazılan ve yönetilen Blonde, Joyce Carol Oates’in romanına dayanıyor. Netflix, filmin gerçek ve kurgu arasındaki çizgileri bulanıklaştırdığı için geleneksel bir biyografi olmadığını söyledi. Bir kadın olan Norma Jeane Baker’ın 50’li ve 60’lı yıllarda inanılmaz derecede popüler Marilyn Monroe haline gelmesinin hikayesini anlatıyor.

Dominik daha önce Blonde’un onu gören herkesi rahatsız edeceğini söylemişti. Filmin 23 Eylül’de Netflix’e ne zaman geleceğine izleyiciler kendileri karar verebilir. Blonde’a ek olarak de Armas, John Wick’in yan ürünü Ballerina‘da başrol oynayacak. Ayrıca yakın zamanda James Bond serisinin geleceği ile ilgili ufak bir açıklaması da olmuştu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.