Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amouranth’a Hayranından İçi Para Dolu Çanta Geldi (Video)

Twitch'teki en popüler kadın yayıncı olan Amouranth, kimliği belirsiz bir hayranından 70.000 dolar, yeni bir iPhone ve kişisel savunma aletleri dahil olmak üzere bir dizi ilginç hediye aldı.

Rekorları alt üst eden izlenme sayıları ve astronomik kazançları kadar özel hayatıyla sıkça gündemimize gelen Kaitlyn Siragusa ya da bilinen ismiyle Amouranth, istismarla suçladığı kocasından ayrıldığından beri düzenli olarak yayın yapmaya devam ediyor. Ünlü Twitch yayıncısı, evliliği boyunca mali durumunun eşi tarafından kontrol edildiğini ve daha fazla yayın açmaya zorlandığını belirtmişti.

Ayrılık sonrası platforma kısa bir ara veren Amouranth, finansal özgürlüğünü geri kazandığını ve istediği şekilde yayın yapmaya başladığını söylemişti. Fenomen yayıncının hayranları, Amouranth’a olan sevgi ve desteklerini farklı şekillerde göstermeyi sürdürüyor. Kimliği belirsiz bir izleyici, ünlü isme içinde 70 dolar nakit para, yeni bir iPhone ve şok tabancası dahil çeşitli kişisel savunma aletleri içeren bir hediye çantası gönderdi.

Amouranth’a 70 Bin Dolar Nakit Para Geldi

Amouranth twitch

Amouranth, ilk başta bunun şaka olduğundan olduğundan şüphelenerek paketin içinden çıkan mektubu okudu. Yazıda, “Hiçbir finansal etkenin kararınızı engelleyemeyeceğinden emin olmak için birkaç temel savunma malzemesi ve biraz nakit sağladım” ifadeleri yer aldı. Öte yandan aynı notta, parası önceden ödenmiş bir koruma hizmetinin de sağlandığı belirtildi.

Amouranth, söz konusu mektupta normalde olduğu gibi “benimle kaç, lütfen benimle evlen” gibi ürkütücü şeylerin yazmadığına dikkat çekti. Paranın sahte olmadığından emin olmak için dikkatli bir inceleme gerçekleştiren Twitch yayıncısı, şimdilik bunun gerçek bir isimsiz hediye mi yoksa bir şaka mı olduğunu henüz bilmiyor. Amouranth’ın hem Twitch hem de sosyal hayattaki popülaritesi düşünüldüğünde böylesi hediyeler alması pek de şaşırtıcı olmasa gerek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.