Among Us 2, Among Us’ın Popülaritesi Nedeniyle İptal Edildi

Son dönemlerin en çok oynanan oyunlarından biri olan Among Us'ın ikinci oyununu geliştirmekte olan Innersloth yaptığı açıklama ile birlikte Among Us 2'nin birinci oyunun ani artan popülaritesi nedeniyle iptal edildiğini açıkladı.

Innersloth tarafından geliştirilen ve 2018 yılında yayınlanan ancak son dönemlerde büyük bir popülariteye ulaşmış olan Among Us ile ilgili yeni bilgiler geldi. Normalde oyunun ikincisi şu anda geliştirme aşamasındaydı ancak geçtiğimiz 15-20 günlük süreç içerisinde oyun o kadar çok oynanmaya başladı ki Among Us‘ın geliştiricisi olan Innersloth oyunun geliştirme sürecini durdurmaya karar verdi. Ekip yaptığı açıklama ile birlikte Among Us’ı daha iyi bir hale getirmeye çalışacağını ve bu nedenle Among Us 2‘nin geliştirme sürecinin durdurulduğunu belirtti.

Innersloth yaptığı açıklama ile brilikte Among Us’ın kod tabanı eskimiş olsa da, Among Us 2’nin geliştirme sürecini durdurduğunu ve oyunun ani popülaritesini göz önünde bulundurarak Among Us üzerinde daha fazla çalışmaya devam etmelerinin daha mantıklı olduğunu yazdı. Among Us’ın başarısının ardından elbette oyunun sunucularında birçok sorun oldu ve bu hala ele alınmasın gereken ayrı bir konu.

Innersloth oyun için yapacağı yenilikler ve üzerinde çalışacağı belirli başlıkları açıkladı. Öncelikli olarak sorunlu sunucuları çözeceğini belirten geliştirici ayrıca oyuna renk körü desteği getirileceğini, arkadaşlar ve hesap sisteminde bazı değişiklikler yapılacağını ve son olarak ise oyuna yeni bir aşama getirecek. Innersloth, bloglarında ayrıca planladıkları başka şeyler de olduğunu, tüm planlarına göre önceliklendirilmesi ve organize edilmesi gerektiğini yazdı.

Among Us 2018’de çok az ilgi görerek piyasaya sürülürken, birçok tanınmış Twitch yayıncısı ve onu oynayan YouTuberlar nedeniyle 2020’de popülerlik kazandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol