Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amnesia The Bunker Ertelendi: Yeni Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Frictional Games, bu kış üretimi büyük ölçüde etkileyen ve "birkaç hafta daha" sürecek bir "bir dizi hastalık" yaşadı.

Geliştirici Frictional Games, hayatta kalma korku oyunu Amnesia The Bunker çıkış tarihini 16 Mayıs 2023‘e ertelediğini duyurdu. Ne yazık ki, hayatta kalma-korku hayranları, oyunu kendileri için oynamak için beklenenden biraz daha uzun süre beklemek zorunda kalacak.

Amnesia: The Bunker, Frictional Games’in uzun soluklu Amnesia korku serisinin son oyunu olacak. The Bunker, serinin bilinen hale gelen birinci şahıs keşif ve bulmaca unsurlarını korurken, serinin formülünde de bazı büyük değişiklikler katacak. Önceki Amnesia oyunlarından oldukça farklı olacak şekilde, daha fazla açık dünya unsuru ve düşmanlarla doğrudan mücadele mekanikleri eklenecek.

Amnesia The Bunker Ekibi Hastalandı

Amnesia The Bunker Ertelendi: Yeni Çıkış Tarihi Ne Zaman?

The Bunker’ın seriye yepyeni oyun özellikleri ve mekanikleri eklemesiyle, Frictional Games’in önceki Amnesia oyunları tarafından belirlenen yüksek çıtayı tutturabilmesi için biraz daha zamana ihtiyacı olması şaşırtıcı değil. Amnesia The Bunker’ın çıkış tarihinin 16 Mayıs’a ertelendiğini doğrulayan Frictional, ekibin üretimi etkileyen çeşitli kış hastalıklarıyla uğraştığını açıkladı.

The Bunker için yayınlanan oynanış videoları şu ana kadar oldukça etkileyiciydi, oyunun fizik tabanlı bulmacalarını ve iş oyun dünyasını keşfetmeye geldiğinde oyuncuların nasıl çok fazla özgürlüğe sahip olacaklarını gösteriyordu. Ayrıca oyun, oyunculara canavarlara karşı savaşma seçeneği sunsa da, yine de çok korkutucu olacak ve tam gelişmiş bir aksiyon oyunu olmayacak.

Bazı hayatta kalma-korku hayranları, Amnesia: The Bunker’ın çıkış tarihinin gecikmesi konusunda şüphesiz hayal kırıklığına uğrayacak. Yine de, en azından Mart’ta sabırsızlıkla beklenecek Resident Evil 4 Remake ile korku eksikliği çekmeyeceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.