Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amerzone: The Explorer’s Legacy Remake Ne Zaman Geliyor?

Benoit Sokal'ın 1999'da yayınladığı macera oyununun yeniden yapım sürümünü temsil eden Amerzone: The Explorer's Legacy remake yakında geliyor.

Yayıncılığını Microids’in üstlendiği ve geliştiriciliğini Microids Studio Paris ekibinin yaptığı bulmaca macera oyunu Amerzone: The Explorer’s Legacy’nin yeniden yapım sürümü için yeni detaylar ortaya çıktı. Açıklanan bilgilere göre remake sürüm Ekim ayı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek. Oyunda macera unsurlarının yanı sıra aynı zamanda ilk etapta kolay,daha sonrasında ise zorlu bulmaca içerikleri bizlere sunulacak.

Benoit Sokal’ın 1999’da yayınladığı macera oyununun yeniden yapım sürümünü temsil eden bu paket, hayatını kaybeden bir kaşifin vicdan azabı ile dolu hikayesini bizlere sunuyor. Unutulmuş bir diyar olan Amerzone’a doğru adım attığımız yapım içerisinde bu toprakların kalıntılarını keşfedebiliyor, araştırabiliyor, ilgi çekici yapılar bulabiliyor ve çeşitli sırları açığa çıkarabiliyoruz.

Amerzone Yeni Teknolojilerle Destekleniyor

Amerzone The Explorer’s Legacy, klasik bulmaca ve macera içeriği ile beraber geliyor ve keşif unsurlarıyla da bir hayli ön plana çıkıyor. Hem ürkütücü hem de çekici ortamlarla karşı karşıya geldiğimiz yapımda sırlarla dolu inşa edilmiş bir eski ülkede bulunuyoruz. Gerçeğin peşinde ilerleyebildiğimiz yapımda, orijinal oyuna sadık kalınarak hazırlanan ancak yeni teknoloji detayları ile desteklenen bir yapıyla ilerleyebiliyoruz.

Amerzone The Explorers Legacy 2024 06 11 24 005

Derin geçmişlere sahip insanları keşfedebileceğimiz, geçmişten gelen hataları düzeltebileceğimiz ve daha fazla detay ile beraber yer alabileceğimiz bu yapım yakın hayranların ve bulmaca severlerin dikkatini çekmeye hazırlanıyor. Etkileşim kurabileceğimiz ve büyüleyici karakterlerle karşılaşabileceğimiz yapım için aynı zamanda yeni bir fragman yayınlanmış durumda. Bu içeriğe aşağıdan göz atabilir ve yeniden yapılmış sürümünü nasıl bir yapıya sahip olduğunu da oradan gözlemleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.